USA katastrofaFot. Pixabay.com/ScorpionD

Katastrofa samolotu w USA. Wszyscy pasażerowie i pilot zginęli

USA stało się miejscem tragedii. Na Alasce doszło do katastrofy samolotu pasażerskiego. Wiadomość właśnie trafiła do mediów.

USA przekazało właśnie do mediów informacje o katastrofie samolotu pasażerskiego. Maszyna typu Piper PA-32 Cherokee Six należała do linii lotniczej Yute Air.

Z ostatniej chwili: koniec kultowego miejsca w Bieszczadach. Turyści je kochali, wielka strataZ ostatniej chwili: koniec kultowego miejsca w Bieszczadach. Turyści je kochali, wielka strataCzytaj dalej

Jak podaje Federalna Administracja Lotnictwa w Stanach Zjednoczonych, maszyna rozbiła się w południowo-zachodniej Alasce w czwartek późnym wieczorem. Śmierć poniosły wszystkie osoby obecne na pokładzie.

USA: katastrofa samolotu pasażerskiego

- Okoliczności, w jakich rozbił się samolot zapewniający lokalne połączenie pomiędzy Bethel i Kipnuk - niewielką osadą eskimoską nad Morzem Beringa, nie są jeszcze znane - przekazał w mailu do Reutera rzecznik FAA Allen Kenitzer.

Na jego pokładzie znajdowało się czterech pasażerów oraz pilot - niestety wszyscy nie żyją. Jak poinformowała policja stanowa Alaski, maszyna miała spaść niedaleko wsi eskimoskiej Tuntutuliak, 700 km od Anchorage.

Jak podaje Onet, akcja ratownicza rozpocząć się miała w momencie, gdy okazało się, że samolot ma ponad 2 godziny opóźnienia i nie ma z nim żadnej łączności. Na wrak trafił helikopter, który miał zbadać sytuację.

Potwierdzono już, że wszystkie osoby, które znajdowały się na pokładzie, nie żyją. Reuters podaje, że nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzona ich tożsamość.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Martyna Wojciechowska już po ślubie? Pokazała zdjęcie z Przemysławem Kossakowskim
  2. Objawy nowotworu dróg żółciowych. Łatwo je przeoczyć
  3. Nad Europę nadciąga huragan. Mieszkańcy muszą być gotowi, będzie bardzo niebezpiecznie
  4. Śnieżny Księżyc już wkrótce pojawi się na niebie. Nie przegap szansy, zdarza się bardzo rzadko
  5. Pracownica hostelu nie wytrzymała. Opowiedziała o najbardziej żenującej sytuacji, jaką przeżyła
  6. Najsmutniejsze wieści z Watykanu o Benedykcie XVI. 92-letni papież emeryt niestety jest na skraju, cały świat się modli

Źródło: Onet

Następny artykuł