USA dzieckoFacebook.com/ Gunnar Miller

8-letnia dziewczynka pozbawiła życia łosia. Ojciec chwali się zdjęciami w sieci i pęka z dumy

USA znalazło się na okładkach mediów z całego świata. 8-latka zastrzeliła tam łosia, lecz nie to najbardziej oburzyło ludzi. Prawdziwa burza rozpętała się po tym, jak jej ojciec wstawił kontrowersyjne zdjęcia do sieci.

USA ma wiele przepisów, które mogą wzbudzać oburzenie w innych krajach. Jednym z nich jest stosunek do polowań, jednak pewna sytuacja rozpętała prawdziwą burzę na całym świecie. W mediach społecznościowych pewien mężczyzna opublikował zdjęcie swojej 8-letniej córki, która samodzielnie uśmierciła łosia ważącego 180 kg.

Holandia ma już dość swojej nazwy. Chce ją zmienić za 200 tys. euroHolandia ma już dość swojej nazwy. Chce ją zmienić za 200 tys. euroCzytaj dalej

Braeleight Miller, bo tak ma na imię dziewczynka, na fotografiach jest uśmiechnięta i przytula się oraz pozuje zaraz obok martwego zwierzęcia, a jej ojciec jest z tego niesamowicie dumny. Kontrowersyjne zachowanie mężczyzny oraz fakt, że wręczył dziecku karabin, rozpętały jednak dyskusję w internecie.

8-letnia dziewczynka z USA zastrzeliła łosia

Braeleigh Miller mieszka w Michigan i została najmłodszym dzieckiem w tamtych rejonach, któremu udało się upolować łosia. Została nawet wpisana do lokalnej księgi rekordów, a jej ojciec twierdzi, że jest to kultywowanie tradycji, a ten sport uprawiać powinno więcej dzieci.

- Cieszę się, ponieważ nigdy wcześniej nie ustanowiłam żadnego rekordu, podobnie jak mój tata czy dziadek - mówiła dziewczynka w rozmowie z lokalnymi mediami.

Jak podał mężczyzna, dziewczynka do zabicia zwierzęcia użyła pełnowymiarowego karabinu o kalibrze 308.

- To nie był zwykły 'młodzieżowy' pistolet. Ta broń ma niezłego kopa - mówił ojciec.

Dumny ojciec wrzucił zdjęcia do sieci

Dumny z córki mężczyzna opublikował zdjęcia swojej córki pozującej z zastrzelonym zwierzęciem w sieci. Co ciekawe, fotografie oburzyły wielu mieszkańców Europy, choć w USA spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem. Wielu mieszkańców Starego Kontynentu zwracało uwagę, że dziewczynka jest jeszcze bardzo młoda i nie powinna pozbawiać życia żadnej istoty żywej. Z drugiej strony Amerykanie podkreślali więź łączącą córkę z ojcem, która umacnia się dzięki wspólnej pasji.

USA dziecko

USA dziecko
Fot. Facebook.com/ Gunnar Miller

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Holandia ma już dość swojej nazwy. Chce ją zmienić za 200 tys. euro
  2. Nigdzie w Europie nie było takiego Sylwestra! Łódź zrobiła niesamowity pokaz z dronami
  3. Turyści na potęgę kłamią na temat swoich wakacji. Aż co trzecia osoba może Cie bezwstydnie oszukiwać
  4. Dubaj pobił inne miasta na głowę w Nowy Rok. Ich pokaz fajerwerków przejdzie do historii, był niesamowity
  5. Otwarto pierwsze na świecie muzeum kaca. Każdy, kto przeżył trudny poranek po imprezie, musi to zobaczyć
  6. Są miejsca, gdzie już świętują Nowy Rok. Ludziom nie przeszkadzają nawet szalejące pożary

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł