Urodziny Martyny WojciechowskiejInstagram.com/martyna.world

Martyna Wojciechowska miała niedawno urodziny. Wiecie ile ma lat?

Urodziny obchodziła niedawno słynna podróżniczka i dziennikarka Martyna Wojciechowska. To uwielbiana gwiazda polskiej telewizji, która ma swój autorski program w TVN. Ile lat kończy prowadząca "Kobiety na krańcu świata"?

Urodziny to wyjątkowy dzień w roku. To dobra okazja do świętowania, ale też podsumowania ubiegłego roku. 28 września urodziny obchodziła popularna podróżniczka Martyna Wojciechowska. Dodała na Instagrama wyjątkowe zdjęcie. Czego życzycie słynnej dziennikarce?

Jackowski przekazał najnowszą wizję, część widzów zamarła. Chodzi o Polaków za granicąJackowski przekazał najnowszą wizję, część widzów zamarła. Chodzi o Polaków za granicąCzytaj dalej

Urodziny Martyny Wojciechowskiej. Ile ma lat?

Wojciechowska wrzuciła na Instagrama zdjęcie ze swoich pierwszych urodzin. Jednak to nie była jedyna okazała do świętowania. Dokładnie rok skończyła także jej fundacja UNAWEZA. "U mamy na rękach najlepiej, wiadomo" - podpisała zdjęcie podróżniczka.

Martyna urodziła się 28 września 1974, co oznacza, że skończyła wczoraj 46 lat. Powiedzielibyście, że jest w takim wieku? Trzeba powiedzieć, że celebrytka wygląda niesamowicie. Sprzyja temu pewnie także udany związek z Przemysławem Kossakowskim. Para planuje się pobrać, o czym pisaliśmy tutaj.

Dzisiaj grzeje: 1. W TVN zdradzili wszystko. Wyszła cała prawda na temat zamknięcia kraju i granic. Straszne
2. Już od jutra będą obowiązywały nowe ograniczenia. Rząd wydał decyzję ws. ruchu granicznego
3. Polsat właśnie przekazał, rząd wydał rozporządzenie. Chodzi o zakaz lotów, wielu złapie się za głowy

Dziennikarka jest znana głównie z jej autorskiego programu pod tytułem "Kobieta na krańcu świata". Jest on emitowany na antenie stacji TVN od 20 września 2009 roku. Jego ideą są podróże po świecie w celu poznania niezwykłych kobiet, które odwiedza prowadząca program. Poruszane są także trudne tematy jak seksizm, przemoc, bieda, znęcanie się nad zwierzętami, polowania na ludzi, etyka pracy i prawa człowieka. Czego życzycie jej z okazji urodzin? Napiszcie w komentarzach na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta zaczęła rozpaczliwie szlochać. Wtedy podchodzi do niej jej pitbull, finał sprawia, że lecą łzy
  2. Lidl wycofuje ze swojej oferty sprzęty AGD. Stwarzają ogromne ryzyko dla użytkowników
  3. Lasy Państwowe donoszą, "groza w środku lasu". Znaleźli palce umarlaka
  4. Zginęło ponad 850 osób. Katastrofa na Bałtyku, właśnie podano nowe informacje
  5. Nagranie z Karkonoszy w sieci. Każdy turysta musi mieć się na baczności
  6. 16-latek prowadził azyl, zabili mu wszystkie zwierzęta. Stanął na nogi, ale pojawiły się olbrzymie problemy

Źródło: Wikipedia

Następny artykuł