urlop kwarantanna w hoteluFot. Unsplash.com/Marten Bjork/zdjęcie poglądowe

Powalające oferty hoteli. "Luksusowa kwarantanna" bije rekordy popularności

Urlop w czasach kwarantanny jest możliwy i decyduje się na niego coraz więcej osób. Nowe oferty hoteli, reklamujące "14-dniową, luksusową izolację", cieszą się popularnością.

Urlop w czasach pandemii niestety w bardzo wielu przypadkach jest przymusowy. Ludzie na całym świecie zmuszeni są do pozostawania w domach, a wielu przez to nie ma wynagrodzenia. Są jednak również takie osoby, którym nawet w tym przypadku tęskno jest do hoteli i luksusowego odpoczynku. Naprzeciw takim zachciankom wychodzi coraz więcej hoteli w Azji, które oferują klientom 14-dniowe

Z ostatniej chwili: przedłużono zamknięcie granic Polski. Wiadomo do kiedyZ ostatniej chwili: przedłużono zamknięcie granic Polski. Wiadomo do kiedyCzytaj dalej

Urlop na kwarantannie - ekskluzywne wczasy podczas pandemii

Specjalna oferta skierowana jest do osób, które z przymusu lub na własne życzenie chcą przejść 14-dniową kwarantannę, podczas niej jednak nie chcą przebywać w domu. Mają możliwość odcięcia się od świata m.in. w tajskiej siedzi hoteli A-One Hotels Group.

- Chcemy tymi kwarantannowymi pakietami zająć choć część pokojów, bo turyści i tak nie przyjadą do nas w tym okresie - cytuje dyrektor ds. sprzedaży hotelowej sieci, portal Fly4Free.

W praktyce klienci zamykani są w luksusowych apartamentach, nie wychodzą z nich, a obsługa cały czas nad nimi czuwa. Pracownicy w kombinezonach monitorują stan ich zdrowia, dba o warunki kwarantanny oraz podstawia pod drzwi pyszne posiłki. Jeśli ktoś źle się poczuje lub będzie miał niepokojące objawy, zostaje transportowany do pobliskiego szpitalu. Obecnie większość obiektów turystycznych przeżywa gigantyczny kryzys i jest zamknięta, przez co właściciele tracą gigantyczne pieniądze. W obliczu tego dołka, "luksusowa kwarantanna" bije rekordy popularności, nie mając praktycznie konkurencji.

Dzisiaj grzeje: 1. Kolejny kraj w Europie przebił tragiczny bilans Chin. Ogromna umieralność nie tylko we Włoszech
2. Już w lipcu wejdą nowe przepisy. Rząd oszacował ilu Polaków straci przez nie prawo jazdy

Coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązania i korzysta z "ekskluzywnej kwarantanny". Ogromnym plusem jest ich cena, drogie hotele bowiem oferują pobyt po obniżonych kosztach, często nawet kilkukrotnie. Bardzo często skusić się na taką formę izolacji dają osoby, które właśnie przylatują do kraju i zgodnie z prawem i tak muszą przebywać 2 tygodnie w izolacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszyscy byli w błędzie? Znaleźli nowe objawy koronawirusa, pod żadnym pozorem nie wolno ich lekceważyć
  2. Asia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieci
  3. Niewiarygodna akcja policji dla mieszkańców Majorki. Wszystko się nagrało, rewelacja
  4. Ofiar jest tak dużo, że brakuje miejsc. Zamknięto zakłady pogrzebowe w Madrycie, smutna wiadomość
  5. Podwodny Wodospad zapiera dech w piersiach. Iluzja stworzona przez naturę
  6. Kamil Stoch zakończy karierę już teraz? Michal Doleżal odpowiada na doniesienia

Źródło: Fly4Free

Następny artykuł