urlop w kraju czy za granicą?Fot. pixabay.com/ GregMontani

Byliście w tym roku za granicą?

Urlop w czasie pandemii był trudny dla wielu Polaków. Wielu zdecydowało się spędzić wakacje w kraju albo w ogóle odpuścić sobie tegoroczny wyjazd na wypoczynek. Wyjeżdżaliście w tym roku za granicę?

Urlop za granicą był poza zasięgiem wielu ludzi, którzy z powodu pandemii musieli nagle zmienić swoje plany. Wielu zdecydowało się na pozostanie w kraju, jednak są osoby, które zdecydowały się wyjechać za granicę. Do której grupy należycie?

Skandal w Watykanie. Franciszek wyjawił całą prawdę. Na placu tłumy turystów, a za murami chaosSkandal w Watykanie. Franciszek wyjawił całą prawdę. Na placu tłumy turystów, a za murami chaosCzytaj dalej

Urlop w kraju czy za granicą?

Wiele osób zdecydowało się na spędzenie wakacji w kraju, gdzie osoby z dziećmi mogą skorzystać z bonu turystycznego. Wydawać by się mogło, że w Polsce mamy wszystko, czego dusza zapragnie - morze, góry, czy jeziora. Wielu jednak to nie wystarcza i swoimi planami mierzą gdzieś dalej.

Osoby, które decydują się na wyjazd za granicę, często poszukują ciepłego morza albo egzotycznych krajobrazów, których nie doświadczy się podróżując po Polsce. Niektórzy zwiedzają starożytne greckie ruiny, inni wspaniałe metropolie, jeszcze inni wybierają norweskie fiordy.

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta jechała autostradą, nagle inne auta zaczęły ją osaczać. Natychmiast chwyciła telefon, teraz ostrzega innych
2. Nawet 6240 zł do twojej emerytury. Mało kto o tym wie, ale możesz liczyć na dodatkowe pieniądze

Każdy może spędzić swoje wakacje jak mu się podoba i zarówno w Polsce jak i za granicą możemy spędić wspaniałe chwile. A Wy gdzie spędziliście wakacje? Wybraliście pozostanie w Polsce, czy wyjazd za granicę? Podzielcie się koniecznie swoimi doświadczeniami w komentarzach na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Turysta chciał być zabawny i wepchnął małpę do wody. Natychmiast dostał lekcję, którą zapamięta do końca życia
  2. Deep Blue – jeden z największych rekinów w historii zarejestrowanych na nagraniu
  3. Zdjęcia Dody z wakacji mogą się schować. W sieci pojawił się jej filmik, wszystko widać. Przesada?
  4. Myśleli, że znaleźli na plaży zwykły kawałek drewna. Prawda okazała się druzgocząca, nagranie odbiera apetyt
  5. Kasia spojrzała na stoisko z pamiątkami w Sopocie i prawie zemdlała. Absurdalne, co znalazła
  6. Turysta chciał być zabawny i wepchnął małpę do wody. Natychmiast dostał lekcję, którą zapamięta do końca życia

Następny artykuł