urlop nad BałtykiemFot. wikimedia.commons/ M.Minderhoud/ CC BY-SA 3.0/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.de

Wszedł do morza, po chwili pędem wracał na plażę. Skandal, wszystko wyszło na jaw

Urlop nad Bałtykiem rządzi się swoimi prawami. Każdy plażowicz może podać kilka rzeczy, które robią inni, choć nie powinni. Jedna z nich jest wyjątkowo odrażająca i zaskakująco popularna. Powinni się wstydzić.

Urlop nad morzem to zwykle beztroski wypoczynek na plaży i kąpiele w chłodnej wodzie. Niestety nie zawsze jest to naturalnie czysta woda, ze względu na zwyczaje turystów. Jednym z najgorszych procederów jest oddawanie moczu na kąpieliskach, gdzie przebywają tłumy ludzi. Niektórym wydaje się, że nikt nie wie, co robią zanurzeni po pas w wodzie.

Pilne ostrzeżenia dla turystów w Ustroniu. Sprawa jest bardzo poważnaPilne ostrzeżenia dla turystów w Ustroniu. Sprawa jest bardzo poważnaCzytaj dalej

Urlop nad morzem i wstrętne zachowania

Sprawdzenie składu chemicznego wód przybrzeżnych Bałtyku mogłoby dać zaskakujące wyniki. Nie tylko sinice powodują, że nie mamy ochoty wchodzić do wody. Okazuje się, że wielu turystów korzysta z morza jak z toalety i za nic ma dobre obyczaje. Zagadką pozostaje to, co motywuje turystów do takich zachowań. Większość toalet zlokalizowanych na plażach jest darmowa, więc nie ma problemu z brakiem drobnych, gdy potrzeby fizjologiczne ponaglają.

Schemat zwykle jest podobny. Plażowicz idący za potrzebą do morza, wchodzi do wody powoli, jak gdyby nigdy nic. Zanurza się mniej więcej do pasa, po czym zatrzymuje się i zaczyna rozglądać. Przecież nie ma nic dziwnego w podziwianiu krajobrazu. Po chwili szybkim krokiem wraca na brzeg, z wyraźnie zadowoloną miną. Są i tacy, którzy wręcz wybiegają z wody, by nie marznąć niepotrzebnie.

Dzisiaj grzeje: 1. Przyjechali ze Śląska do Mielna. Wywołali skandal na plaży, weszła policja
2. Ale tydzień w Biedronce. Najpierw kara 115 mln zł, teraz 19 kg białego proszku w pudle z bananami

Nie tylko w wodzie

Nawet jeśli tym osobom wydaje się, że nikt niczego niezauważył, są w błędzie. Ich ruchy zdradzają wszystko i chyba tylko dzieci nie orientują się, o co chodzi. A jeśli chodzi o najmłodszych, to sytuacja wygląda jeszcze gorzej. Niektórzy rodzice zabierają ich na wydmy, gdzie bezceremonialnie odsłaniają im pośladki i pozwalają załatwić potrzeby fizjologiczne. Potem skrzętnie, niczym kot w kuwecie, zagrzebują fekalia i wracają do zabawy. Na takie zachowania nie ma przyzwolenia, więc mamy nadzieję, że w przyszłości polskie plaże będą pachniały jedynie morską bryzą i sosnowym borem.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowy faworyt do sprowadzenia Arkadiusza Milika. Sytuacja Polaka zmienia się jak w kalejdoskopie
  2. Przestaje być śmieszne. Jarosław Jakimowicz otwarcie nawołuje do przemocy?
  3. 600 osób na kwarantannie na Warmii i Mazurach. Dramatyczna sytuacja po jednym wydarzeniu
  4. Samolot uderzył w ziemię, wszyscy z pokładu nie żyją. Tragedia w Polsce
  5. Weszli na plażę w Świnoujściu i stanęli jak wryci. Niecodzienny widok
  6. 4-letnia dziewczynka kontra 6 głodnych pitbulli. Rodzice nie mieli nad nimi kontroli

Źródło: Mail od czytelnika

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł