Urlop Łukasza Szumowskiego i nowa pracaFot. youtube.com/ Fakty RMF FM/ screen

Wyciekło, ile zarobi Szumowski. Astronomiczna kwota

Urlop Łukasza Szumowskiego, który do niedawna był ministrem zdrowia, własnie się skończył. Wraca do pracy, za jeszcze większą stawkę. Słowa, które wypowiedział tuż po powrocie z wakacji rozwścieczyły Polaków.

Urlop byłego ministra zdrowia wzbudził niemałe poruszenie wśród Polaków. Wiele osób ma mu za złe, że poleciał do kraju, o którym sam wcześniej mówił, że nie jest dobrym wyborem ze względu na koronawirusa. W Hiszpanii liczba nowych przypadków rosła bardzo szybko, a Łukasz Szumowski wybrał się na wczasy na Wyspach Kanaryjskich.

Niestety, nie żyje. Pomagał innym, spotkało go najgorszeNiestety, nie żyje. Pomagał innym, spotkało go najgorszeCzytaj dalej

Urlop Łuasza Szumowskiego wbudził kontrowersje

Od dawna było widać przemęczenie na twarzy polityka, który chętnie udzielał sie w wywiadach i na konferencjach. Nie raz wspominał, że tegoroczne wakacje najbezpieczniej będzie spędzić w kraju, a wyjazdy zagraniczne powinny zaczekać. Gdy tylko zrezygnował ze stanowiska w rządzie postanowił wypocząć, wsiadając do samolotu.

Na Wyspach Kanaryjskich zabawił 10 dni, gdzie relaksował sie pływając jachtem biznesmena i konsula honorowego Islandii Bogusława Szemiotha. Zapytany o to, dlaczego wybrał Hiszpanię, w której liczba zakażeń rośnie, odpowiedział, że czas spędzał tylko z jedną osobą i to na morzu, z dala od wszystkich innych. Teraz po powrocie czekają na niego nowe wyzwania w Instytucie Kardiologii.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest kolejny zakaz, Polsat potwierdził. Tysiące Polaków przeżyje potężne rozczarowanie
2. Życie Tomasza Komendy zmieni się o 180 stopni. Właśnie przekazał nowinę

Łukasz Szumowski powiedział w rozmowie z dziennikiem, ze będzie pracował w Aninie jako lekarz. Okazuje się, że na tym stanowisku może zarobić nawet trzy razy więcej niż w rządzie. W rozmowie z SE przyznał, że jako lekarz zarabiał nawet 20-30 tys. zł. Dla takiej pensji warto było zrezygnować ze stanowiska szefa resortu zdrowia. Na swoje wakacje narzekał w rozmowie na antenie RMF FM, w czasie której zagrał na fortepianie. Możemy ją zobaczyć w serwisie YouTube na kanale Fakty RMF FM.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandaliczne sceny z monitoringu ujawniły zachowanie opiekunki do zwierząt. Właścicielka tonęła we łzach
  2. Wysyp gigantycznych dziur na Syberii. Tajemnicze kratery mogą doprowadzić do globalnej katastrofy
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Labrador zaczął ciężko dyszeć. Przeczuwał, że od katastrofy dzielą sekundy. Niewiarygodne nagranie

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł