urlop majdanyinstagram.com/r_majdan

Rozenek z ukochanym polecieli do Nowego Jorku. W ich zdjęcia z podróży samolotem trudno uwierzyć

Urlop znanej, polskiej pary celebrytów transmitowany jest przez nich w mediach społecznościowych. Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem wybrali się do Nowego Jorku. Gwiazdy postanowiły pokazać jak przebiegała ich podróż.

Urlop każdy z nas spędza w różnych miejscach. Znana jako Perfekcyjna Pani Domu, Małgorzata Rozenek-Majdan, oraz jej mąż, były piłkarz Radosław Majdan postanowili wybrać się do USA.

Nad Europę nadciąga huragan. Mieszkańcy muszą być gotowi, będzie bardzo niebezpiecznieNad Europę nadciąga huragan. Mieszkańcy muszą być gotowi, będzie bardzo niebezpiecznieCzytaj dalej

Już w trakcie podróży małżeństwo zaczęło wrzucać do mediów społecznościowych zdjęcia z wyprawy. Choć wielu turystów może to zdziwić, już przed wejściem na pokład samolotu oboje mieli na sobie ochronne maski z filtrem. Wszystko to oczywiście ze względów zdrowotnym. Turyści z Polski chcą uchronić się przed szalejącym na całym świecie koronawirusem.

Znana para spędza urlop w Nowym Jorku

- Ja właśnie napadam na bank - żartował z ochronnego gadżetu Majdan.

- W związku z szalejącym wirusem, nie tylko koronawirusem, ale w ogóle sezonem grypowym dostaliśmy od lekarza takie zalecenie, żebyśmy mieli maseczki. No więc je mamy. Wyglądamy dziwnie, ale one maję filtr N99 - wytłumaczyła fanom Rozenek.

Co znana para będzie robić w jednym z największych miast świata? Na ten temat jak na razie nie wiemy wiele. Według mediów ich wycieczka związana jest z kolejnym "secret project". Publikownie w mediach społeczonściowych takich zdjęć jest jednak bardzo ważne - dzięki temu wielu podrożników widzi, że nie trzeba się wstydzić ubierania ochronnych atrybutów, które pomagają nam dbać o zdrowie. Zagrożenie zarażeniem niebezpiecznymi chorbami za granicą jest znaczne, należy więć mieć się na baczności i nie bagatelizować ostrzeżeń wydawanych przez władze oraz odpowiednie władze.

urlop majdan rozenek

urlop majdan maska

fot: instagram.com/r_majdan

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mama włożyła najmłodsza córeczkę do piekarnika i włączyła go. Do sieci wyciekły zdjęcia
  2. Konsekwencje niedoboru magnezu. Metody jego uzupełniania
  3. Nad Europę nadciąga huragan. Mieszkańcy muszą być gotowi, będzie bardzo niebezpiecznie
  4. Śnieżny Księżyc już wkrótce pojawi się na niebie. Nie przegap szansy, zdarza się bardzo rzadko
  5. Pracownica hostelu nie wytrzymała. Opowiedziała o najbardziej żenującej sytuacji, jaką przeżyła
  6. Najsmutniejsze wieści z Watykanu o Benedykcie XVI. 92-letni papież emeryt niestety jest na skraju, cały świat się modli

źródło: pudelek.pl

Następny artykuł