UK nie radzi sobie z zasadami bezpieczeństwafot. pixabay.com/ LeifLinding

Grożą, że całkiem zamkną plaże. Wszystko przez zachowanie turystów. Niepokojąca reakcja rządu UK

UK jakiś czas temu zdjęło część restrykcji. W związku z tym niektórzy pozwolili sobie na większą swobodę. Okazuje się, że zachowanie środków bezpieczeństwa nie jest proste. Rządzący grożą zamknięciem plaż.

UK zmaga się z falą upałów. Brytyjczycy wykorzystali tę okazję, aby wyjść z domów. Na plażach pojawiły się tłumy ludzi, na ulicach korki, a autobusy i pociągi wypełniły się po brzegi. Doszło także do awantur spowodowanych nadużyciem alkoholu. Sytuacja ta zaniepokoiła rządzących Wielką Brytanią.

- Możemy zamknąć plaże, jeśli nie będziecie rozsądni - ostrzega mieszkańców kraju brytyjski rząd. Z apelem wyszli także dziennikarze, którzy proszą Brytyjczyków o niezmarnowanie trzech miesięcy ograniczeń w celu pokonania epidemii koronawirusa. Niepokojąco wygląda też sytuacja w innym miejscu w Europie. Pisaliśmy o tym tutaj.

Są ofiary. Dramat Polaków nadszedł w jednej chwili, nic nie mogli zrobić. Tragiczne doniesienia z IslandiiSą ofiary. Dramat Polaków nadszedł w jednej chwili, nic nie mogli zrobić. Tragiczne doniesienia z IslandiiCzytaj dalej

Zasady bezpieczeństwa w UK

Już 4 lipca w UK zniesione zostaną kolejne restrykcje. Otwarte zostaną puby i restauracje. Stanie się to dzięki złagodzeniu konieczności zachowanie społecznego dystansu z dwóch do jednego metra. Jednak z tego powodu, na plażach może być jeszcze większy tłok.

Policja wprowadziła tak zwany stan poważnego incydentu. Powodem była niezdolność do opanowania sytuacji przez służby medyczne, ratunkowe i policję. Największym zagrożeniem nie są plaże. Służby o wiele bardziej zwracają uwagę na dystans w środkach transportu, toaletach oraz podczas imprez.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje mama i dwójka dzieci, szli do piekarni. Doszło do tragedii, media obiegła smutna wiadomość
2. Dobra zmiana dla wielu polskich kierowców. Uprzykrzający życie przepis będzie mniej doskwierał

Niepokojące sceny zauważono pod stadionem Liverpoolu. Świętowanie zdobycia mistrzostwa Anglii sprawiło, że kibice zapomnieli o koronawirusie. Nie stosowano się do zasady zachowania dystansu społecznego. Przewiduje się, że może to mieć poważne konsekwencje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  2. Nie przegap 500 Plus na przyszły rok. Kroki, jakie trzeba podjąć, aby nie przepadły ci pieniądze
  3. Tata zrobił córce zwykłe zdjęcie na wakacjach. Dopiero w domu zobaczyli szczegół, w który trudno uwierzyć
  4. Martyna Wojciechowska potwierdziła radosną nowinę. Na temat podróżniczki zrobiło się gorąco w sieci. Sypią się gratulacje
  5. Od wtorku znów mają nakaz noszenia maseczek, ludzie nie mogą uwierzyć. Wiadomość o sytuacji w Bułgarii
  6. Stęsknione za sobą pieski zobaczyły się pierwszy raz po kwarantannie. Uroczy widok, ciężko nie płakać

źródło: Interia

Następny artykuł