UK lądowanie samolotuScreen/Twitter/Aeronews

Sztorm rzucał nim jak szmacianą lalką. Podniebny kolos miał ogromne kłopoty [FILM]

UK znalazło się na ustach całego świata, a wszystko za sprawą niesamowite lądowania podczas sztormu. Kolos miał ogromne kłopoty, lecz pilot dał niewiarygodny popis.

UK w ostatnich dniach zmaga się ze sztormem Dennisem, który wyrządza na Wyspach ogromne szkody. Odwołano dziesiątki lotów, tysiące turystów nie wyleciało planowo, a wszędzie panuje komunikacyjny chaos. Ogromne problemy mają również piloci samolotów, które mimo wszystko wzbiły się w powietrze.

Gigantyczny chaos za granicą. Są ofiary śmiertelne, 100 osób rannych, 200 zniszczonych samochodówGigantyczny chaos za granicą. Są ofiary śmiertelne, 100 osób rannych, 200 zniszczonych samochodówCzytaj dalej

Internet obiegł porażający film z lądowania prawdziwego giganta - Airbusa A380 na lotnisku w Londynie. Sztorm szalał, lecz pilot nie tracił zimnej krwi i robił wszystko, co w jego mocy, by posadzić bezpiecznie maszynę.

UK na ustach całego świata

Sztorm Fennis rzucał potężną maszyną na wszystkie strony, można sobie tylko wyobrazić koszmar, który przeżywali pasażerowie obecni na pokładzie. Do zdarzenia doszło w sobotę, a internauci wciąż nie mogą wyjść z podziwu, że ta niebezpieczna sytuacja nie zakończyła się tragedią.

Nagranie na Twitterze zamieścił Aeronews i szybko dobiło się głośnym echem wśród użytkowników z całego świata. Trzeba przyznać, że pilot popisał się niesamowitymi umiejętnościami i należy mu się ogromny szacunek i podziękowania od pasażerów.

Film trafił do sieci, robi ogromne wrażenie

Na szczególny podziw zasługuje to, że boczny wiatr miotał na boki nie niewielkim samolotem, jak miało to miejsce niedawno z maszyną WizzAira. Tym razem z naturą walczył największy samolot pasażerski na świecie. Airbus A380 na swoim pokładzie pomieścić może nawet do 800 pasażerów.

Dzisiaj grzeje: 1. 11 osób zginęło, wielu rannych. W nocy doszło do tragedii za granicą
2. Widzisz butelkę nad kołem swojego samochodu? Miej się na baczności, możesz być w dużym niebezpieczeństwie

To pokazuje, jak ogromną siłę ma natura i nawet największymi maszynami stworzonymi przez człowieka miotać może jak zwykłymi zabawkami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kinga Duda migiem ulotniła się za granicę. Właśnie wyciekł pilnie strzeżony powód, prezydent nie mógł dłużej milczeć
  2. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
  3. Europejskie państwo w rozsypce po potwornej tragedii. UE chce przekazać 100 mln euro na pomoc
  4. Najwyższy alarm w europejskim mieście. Gigantyczne zagrożenie koronawirusem
  5. Ogromna tragedia w polskich górach. Doszło do najgorszego, nie mieli żadnych szans, turystka nie żyje
  6. Z ostatniej chwili. PZPN podjął decyzję w sprawie kary dla kibiców Legii

Źródło: Gazeta.pl

Następny artykuł