uk potwórtwitter.com/onfirecatering

Huragan wyrzucił na brzeg potwora. Brytyjczycy już zaczęli nazywać go Nessie

UK jest sparaliżowana przez szalejący na wyspach huragan Cira. Potężne wichry sprawiły, że na jednej z plaż na północno-wschodnim wybrzeżu Szkocji pojawił się prawdziwy "potwór".

UK w ostatnich dniach zmaga się huraganem Cira. Porywy wiatru sięgają 200 km/h. Wichura sparaliżowała ruch lotniczy i lądowy w wielu miejscach w Wielkiej Brytanii. Przez wiatr na brzegu jednej z brytyjskich plaż pojawiły się szczątki niezidentyfikowanej jak dotąd istoty.

Zwykły gest w Polsce, stosuje go każdy. Za granicą możesz dostać w zęby, gdy go pokażeszZwykły gest w Polsce, stosuje go każdy. Za granicą możesz dostać w zęby, gdy go pokażeszCzytaj dalej

W niedzielę 9 lutego na plaży w Aberdeenshire na północno-wschodnim wybrzeżu Szkocji znalezione zostały szczątki zagadkowej istoty morskiej. Turyści zastanawiają się, czy szkielet może mieć związek z tajemniczym potworem z jeziora Loch Ness?

W UK znaleziono szczątki potwora?

Na opublikowanym w internecie zdjęciu widać jak ogromny jest szkielet. Wyglądem przypomina olbrzymiego węża. Jak na razie nie potwierdzono jego pochodzenia, ani gatunku, jaki prezentuje. Niektórzy naukowcy uważają, że jest to po prostu wieloryb lub orka, jednak inni twierdzą, że są to szczątki kosogona, dużej ryby morskiej, którą można czasem spotkać w wodach Wielkiej Brytanii.

- Niestety na podstawie jednej tylko fotografii możemy powiedzieć tylko tyle, że to wieloryb należący do jakiegoś gatunku. Potrzebne są nam zdjęcia z innych perspektyw, żeby dokładnie to ustalić do jakiego zwierzęcia należą szczątki – powiedział w rozmowie z gazetą Daily Mail David Lusso z Uniwersytetu w Aberdeen.

Turyści mają jednak swoją teorię. Wielu z nich twierdzi, że szkielet ten należy do mitycznego potwora z Loch Ness, jeziora w północnej Szkocji. Ciekawostką jest fakt, że jezioro to leży zaledwie 200 kilometrów od miejsca znaleziska.

- Nessie! Wybrałaś się w morze ku swej zgubie - możemy przeczytać w jednym z komentarzy pod zdjęciem szkieletu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gratulacje spływają od fanów. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mają powody do świętowania „W końcu”
  2. Objaw raka płuc widoczny na twarzy. Nigdy go nie lekceważ
  3. Krzyki i panika na pokładzie samolotu. Wpadli w huragan, pilot 5 razy próbował lądować
  4. Nie tylko WizzAir z Polski. Nagrania samolotów walczących z huraganem wywołują ciarki, ale pilotom należą się brawa
  5. Będzie nowe województwo na południu Polski? Nie wszyscy się ucieszą, "temat jest w obiegu"
  6. Ponad 20 osób nie żyje, jest wielu poszkodowanych. Tragiczny bilans zwiększa się z każdą godziną

źródło: Twitter

Następny artykuł