TVP dramatyczna wiadomośćFot. Pixabay Legolasek

Wszyscy mieli nadzieję do ostatniej chwili, niestety. Dramatyczna wiadomość z Pomorza

TVP potwierdziło dramatyczny finał zdarzenia, które miało miejsce na Pomorzu. Wszyscy do ostatniej chwili nadzieję na szczęśliwe zakończenie. Niestety media oficjalnie poinformowały o znalezieniu ciała Polki. Okoliczności tragedii okazują się wstrząsające. Kobieta pozostawiła kilkumiesięczne dziecko.

TVP już jakiś czas temu informowało o Polce z Pomorza, która zaginęła. Przez cały czas poszukiwań wszyscy mieli nadzieję, że uda się odnaleźć kobietę całą i zdrową. Niestety finał okazał się tragiczny. Ciało 37-latki znaleziono niedaleko jej miejsca zamieszkania. Obecnie sprawą zajmuje się prokuratura. Jak dotąd funkcjonariusze policji nie chcą zajmować oficjalnego stanowiska w związku z tą tragedią.

Wybuch wstrząsnął miastem na Pomorzu. Wiadomość obiegła mediaWybuch wstrząsnął miastem na Pomorzu. Wiadomość obiegła mediaCzytaj dalej

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez TVP, kobieta wyszła z domu w nocy z poniedziałku na wtorek (17 na 18 sierpnia). Kobieta mieszkała przy ulicy Słowackiego. Po krótkich poszukiwaniach jej ciało znaleziono niedaleko miejsca zamieszkania. 37-latka pochodziła ze Szczecina i - jak poinformowała jej rodzina - zmagała się z zaburzeniami na tle psychicznym. Była również matką 3-miesięcznego dziecka.

TVP: znaleziono ciało zaginionej 37-latki ze Szczecina

TVP opublikowała także wiadomość, która znalazła się na Facebooku Śladem Zaginionych. W treści padają głównie podziękowania za pomoc udzieloną podczas poszukiwań 37-latki ze Szczecina. Obecnie badaniem okoliczności, w jakich doszło do tego dramatycznego zdarzenia, zajmuje się prokuratura. Policja wciąż wstrzymuje się z udzieleniem oficjalnych informacji w tej sprawie.

- Z ogromym smutkiem informuję, ze Olga Brążkowska ze Szczecina została odnaleziona, niestety nie żyje. Rodzinie oraz bliskim składamy najszczersze kondolencje - czytamy w komunikacie, który pojawił się na Faceboku Śladem Zaginionych.

Dzisiaj grzeje: 1. Pojawiła się nowa mutacja koronawirusa. Wbrew pozorom nie jest to jednak zła wiadomość
2. Nowe ognisko koronawirusa. Wiemy, gdzie zostało wykryte
3. Bolesne zderzenie z rzeczywistością. Przyszli emeryci będą musieli przeżyć za 30% swoich pensji

Powołując się na informacje przekazane przez rodzinę 37-latki, TVP poinformowało, że zmarła cierpiała na depresję poporodową. Obecnie to schorzenie jest zarówno bardzo powszechne, jak i rzadko wykrywane, dlatego pomoc cierpiącym jest dodatkowo utrudniona. Niestety zaburzenie wciąż jest traktowane jako temat tabu. Zmarła osierociła 3-miesięcznego synka. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o niewyobrażalnym dramacie związanym ze znalezieniem ciała Polaka w Grecji.

TVP nie żyje zaginiona 37-latka ze Szczecina

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Lewandowska niespodziewanie pojawi się w TVN. Będzie rozpalać zmysły mężczyzn w stroju wartym tyle, co samochód (FOTO)
  2. Prowadząca "Nasz nowy dom" spisała testament. Katarzyna Dowbor zapisała w nim nie tylko swoje dzieci
  3. Fatalne doniesienia z Hiszpanii dla wszystkich turystów. Sytuacja jest dramatyczna
  4. Polsat właśnie przekazał smutną wiadomość. Jedna z największych katastrof, straty są przytłaczające
  5. Niewyobrażalnie tragiczny finał wycieczki. Niestety, są ofiary
  6. Myślał, że nikt ich nie widzi. Żona przyłapała męża z psem na kanapie i wszystko nagrała

Źródło: TVP Info

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł