TVP o sprawie z A4.Fot. Pixabay.com/ Sebastian Bona-Kuchejda (zdjęcie ilustracyjne)

TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb

TVP Info podaje kolejne szczegóły groźnego wypadku na południu Polski. Według ustaleń krajowych mediów, w kolizji uczestniczył autokar należący do wojska. Służby poinformowały, że w wyniku zdarzenia odnotowano osoby ranne.

TVP Info ustaliło już miejsce oraz skalę zdarzenia. W nocy z poniedziałku (7 września) na wtorek (8 września) autokar wojskowy poruszał się po odcinku autostrady A4 w województwie opolskim. Wtedy też doszło do zboczenia z trasy.

Polski rząd nagle wydał Polski rząd nagle wydał "pomarańczową listę". Jest długaCzytaj dalej

TVP: Autobus wojskowy zjechał do rowu

Jak podaje serwis TVP Info, zdarzenie z godzin wieczornych miało miejsce na opolskim (powiat brzeski) odcinku autostrady A4, gdzie kierowca pojazdu w pewnym momencie zjechał z pasa i wpadł do rowu. Według dyżurnego Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Opolu autobusem podróżowało 30 żołnierzy.

Na miejsce zdarzenia wezwano lokalne służby. Trzema rannymi zajęli się sanitariusze - poszkodowani zostali przewiezieni do pobliskiego szpitala. Według ustaleń TVP Info, zespoły drogowe pracują na pasie awaryjnym. Funkcjonariusze nadal ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia i przyczyny kolizji.

TVP o sprawie z A4

Jak podaje redakcja TVP Info, komenda nadal bada sprawę z 7 września, jednak już teraz GDDKiA podała zweryfikowane szczegóły całego zajścia. Najnowsze doniesienia mówią o łącznej liczbie uczestników wypadku, a także dokładnej godzinie zajścia. Wiadomo, że autobus nie przyczynił się do większych utrudnień na trasie - pojazd znajdował się poza jezdnią.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Mucha tym razem przesadziła? Jej wdzięki zasłaniały tylko "kaczuszki"
2. Został zwolniony z Pytania na śniadanie z dnia na dzień. Teraz odpowiada na pytania o kłótnie za kulisami

TVP Info podało łączną liczbę podróżnych w liczbie 30, jednak ostatnie ustalenia GDDKiA, cytowane przez Wirtualną Polskę mówią o 27 wojskowych. Co więcej, do zdarzenia miało dojść w okolicach godziny 21:00 na wysokości Brzegu i Czeskiej Wsi. Do podobnego zdarzenia doszło również na północy kraju - tam uczestnikami wypadku były z kolei dzieci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dorobił się milionów na przemyśle futrzarskim. Milioner tłumaczy się z warunków panujących na fermach zwierząt
  2. Ziemia ma tak naprawdę 16 lat. Astronomowie potwierdzają
  3. Przyszedł pod szkołę i wyciągnął broń. Uczeń w krytycznym stanie. Tragiczne wieści z zagranicy
  4. Przyszły wypocząć w parku wodnym. Przeżyły horror. Uciekały, gdzie pieprz rośnie
  5. Hit. Kierowcy nie wiedzieli, co robić. Nagranie podbiło internet
  6. Dwa puszczone luzem psy śmiertelnie pogryzły jamnika na oczach właścicielki. Opiekun psów nie zareagował

Źródło: TVP Info/ Wirtualna Polska

Następny artykuł