TVP Info o sprawie z Gdańska.Fot. Pixabay.com/Robert Fotograf (zdjęcie ilustracyjne)

TVP przekazało tragiczną wiadomość. Niestety, był bez szans, nic się nie dało zrobić

TVP Info podało pierwsze doniesienia z tragicznego zdarzenia na północy kraju. Służby nadal ustalają szczegółowy przebieg całego zajścia, lecz już teraz biegli stwierdzili zgon poszkodowanego. Wszystko to - w centrum turystycznej stolicy regionu.

TVP Info donosi o dramatycznej akcji pomorskich służb, które musiały interweniować w sprawie bliżej nieokreślonego mężczyzny w centrum stolicy województwa. Już cały Gdańsk usłyszał o tragicznym wypadku nad znanym bulwarem.

Wybuch gazu na Dolnym Śląsku. Słychać było tylko potężny huk. Sytuacja jest przytłaczającaWybuch gazu na Dolnym Śląsku. Słychać było tylko potężny huk. Sytuacja jest przytłaczającaCzytaj dalej

TVP: Mężczyzna utonął w Motławie

Jak podaje redakcja TVP Info, do zdarzenia doszło dzisiaj (piątek, 4 września) w godzinach wczesnoporannych. Około 4:30 gdańska policja otrzymała zgłoszenie w sprawie mężczyzny, który topił się w miejskim odcinku Motławy. Tuż przy ulicy Grodzkiej służby podjęły się akcji ratunkowej, jednak finał całego zdarzenia zakończył się tragicznie.

Dno Motławy przeszukiwał zespół wyspecjalizowanych płetwonurków. Według ustaleń TVP Info, miejsce zdarzenia zabezpieczał zespół funkcjonariuszy policji oraz zastęp straży pożarnej. Do sprawy przy ulicy Grodzkiej służby wezwały lekarzy-biegłych. Już po przybyciu medyków, zaobserwowano brak reakcji ze strony poszkodowanego. Ratownicy stwierdzili zgon mężczyzny.

TVP o sprawie znad Motławy

Jeszcze nad Motławą lekarz stwierdził zgon poszkodowanego mężczyzny. Według TVP Info, funkcjonariusze już teraz opublikowali pierwsze doniesienia dotyczące tożsamości topielca. Jak na razie policja nie może określić dokładnych personaliów zmarłego (nie miał przy sobie dokumentów). Topielec jest między 30. a 40. rokiem życia.

Dzisiaj grzeje: 1. TVP przekazało tragiczną wiadomość. Niestety, był bez szans, nic się nie dało zrobić
2. Sąsiedzi nie mogą uwierzyć. W mieszkaniu znaleziono ciała dzieci, ale położenie ich matki było jeszcze bardziej zatrważające

Jak podaje serwis TVP Info, obecnie sprawą zajmuje się grupa dochodzeniowo-śledcza, prokurator i lekarz sądowy. Co ważne, w połowie sierpnia trójmiejskie służby pracowały nad podobną sprawą na jednej z sopockich plaż. Tam też życie stracił plażowicz początkowo również bez bliżej określonych personaliów.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tygrys uratował mężczyznę przed lampartem. Wideo odbiera mowę
  2. Na wenus może istnieć życie. Niezwykłe doniesienia naukowców
  3. Weszli na strych w polskiej szkole i zamarli. Widok zapamiętają na zawsze
  4. Co się działo w Karpaczu? Klaudia wysłała nam zdjęcia, przecieramy oczy
  5. Byliście w Skalnym Mieście? Jest bardzo blisko
  6. Potraktował kota w nieludzki sposób, teraz pożegna się z wolnością. Niewiarygodne, dlaczego tak postąpił

Źródło: TVP Info

Następny artykuł