TVN Meteo o pogodzie w weekendGoogle Maps

Nikt się nie spodziewał. TVN przekazał pilny, pomarańczowy alarm dla części Polaków, fatalne wieści dla osób wracających z weekendu

TVN Meteo podaje informacje, które zaniepokoją osoby wracające z wakacyjnego lub weekendowego wyjazdu. Wszystko z powodu warunków atmosferycznych. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał specjalne ostrzeżenia.

TVN przekazał informacje, które zaniepokoją niektórych polskich turystów. Pogoda nie będzie sprzyjała powracającym do domu z weekendowego wypadu. Na drodze może być niebezpiecznie. W których regionach polski trzeba spodziewać się utrudnień?

Okropny koniec sezonu wakacyjnego dla Adama Małysza. Niestety, żywioł uderzył w jego posesję, mamy zdjęcieOkropny koniec sezonu wakacyjnego dla Adama Małysza. Niestety, żywioł uderzył w jego posesję, mamy zdjęcieCzytaj dalej

TVN Meteo: niebezpieczna pogoda

Według Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej szczególnie niebezpiecznie będzie w dwóch województwach, dla których wydano ostrzeżenia drugiego stopnia. Są to województwo mazowieckie i województwo lubuskie. Przewiduje się okresowo w tym obszarze opady o natężeniu umiarkowanym i silnym. Ich wysokość za okres ważności ostrzeżenia ma wynieść lokalnie od 40 do 60 litrów wody na metr kwadratowy, a w niektórych miejscach nawet do 70 litrów na metr kwadratowy. Pojawić się może też drobny grad.

Pojawiły się także ostrzeżenia pierwszego stopnia, które obowiązują województwie mazowieckim, lubelskim, świętokrzyskim i podkarpackim. Należy spodziewać się tam deszczy o natężeniu umiarkowanym. Będzie to od 30 do 50 litrów na metr kwadratowy. Wiać będzie wiatr, który osiągnie prędkość 65 kilometrów na godzinę.

Dzisiaj grzeje: 1. Joanna Opozda zakasowała wszystkie inne celebrytki. Zdjęcie z Grecji zapiera dech, wygląda jak Afrodyta
2. Ciasto w 15 minut, niezwykły przepis i rewelacyjny smak. Efekt niesamowity przy oszczędności czasu i pracy
3. Żywioł był bezlitosny, uderzył z pełną mocą. Gigantyczne zniszczenia i ranni, dramatyczne informacje za granicy

IMGW opublikowało też alerty przed silnymi opadami dla województwa mazowieckiego,wielkopolskiego i łódzkiego. Pojawią się jednak głównie nocą i wyniosą od 30 do 50 litrów na metr kwadratowy. Więcej o warunkach atmosferycznych można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Shiba inu zawsze uśmiecha się do zdjęć. Ma zaskakujący powód do radości
  2. Dlaczego warto mieć wagę elektroniczną? Biedronka oszukała klientów, wszystko nagrali i ujawnili
  3. Fani Dody po prostu osłupieli, pokazała się w pełnej krasie. Pokazała zdjęcia nad luksusowym basenem
  4. Niemal nikt nie wie o sekrecie Gór Sowich. Kilometry podziemnych korytarzy
  5. Monika Olejnik szaleje na jachcie, nie znaliśmy jej od tej strony. Ciężko uwierzyć, ile ma lat
  6. Lojalny pies nie potrafił powstrzymać łez. Do ostatniej chwili nie wierzył w straszną prawdę o swoim właścicielu

Źródło: TVN Meteo

Następny artykuł