TVN pilnie szukająFot. Flickr/ Dariusz Sieczkowski/ CC BY-ND 2.0/ https://creativecommons.org/licenses/by-nd/2.0/

Sanepid pilnie poszukuje pasażerów pociągu. Podróżny miał koronawirusa

TVN przekazał oficjalny komunikat służb sanepidu. Pracownicy Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej poszukują pasażerów pociągu. Okazało się, że wśród podróżnych była osoba, która otrzymała pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Zgodnie z przekazanymi informacjami, podróżujące maszyną osoby mogą być zagrożone.

TVN opublikował "apel podyktowany względami epidemiologicznymi", który wystosowały służby sanepidu w Kłodzku (województwo dolnośląskie). Pracownicy sanitarni poszukują pasażerów, którzy podróżowali pociągiem 16 sierpnia z powodu możliwości zarażenia się koronawirusem. Alert pojawił się także na stronie kłodzkiego sanepidu.

Poważne ostrzeżenia dla turystów na północy Polski. Zbadali próbki. Są groźne dla zdrowiaPoważne ostrzeżenia dla turystów na północy Polski. Zbadali próbki. Są groźne dla zdrowiaCzytaj dalej

Jak informuje TVN, chodzi konkretnie o pasażerów, którzy 16 sierpnia podróżowali pociągiem relacji Wrocław Główny - Kłodzko Główne. Osoby jadące maszyną mogły zarazić się SARS-CoV-2, jak podaje kłodzki sanepid. Służby sanitarne nie powiadomiły jednak, czy zarażony mógł być jeden z pasażerów, czy też obsługi.

TVN: Sanpepid poszukuje pasażerów pociągu

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez TVN apel służb kłodzkiego sanepidu skierowany jest do pasażerów pociągu, który ze stolicy Dolnego Śląska wyjechał 16 sierpnia o godzinie 18:24. Podkreślono, że to "apel podyktowany względami epidemiologicznymi" i poproszono o jak najszybszy kontakt telefoniczny.

TVN przedstawił numer telefoniczne, które podał sanepid. Każdy, kto podróżował tym składem, powinien zadzwonić pod jeden z tych numerów: 74 867 36 26; 601 797 415; 882 022 091; 882 112 246; 882 112 247; 882 112 248; 695 729 821; 695 729 823; 695 729 824.

Dzisiaj grzeje: 1. Niebezpieczna choroba wyeliminowana z całego kontynentu. Przełomowe doniesienia
2. Porażające informacje wyszły na jaw. Media odkryły, co zrobił Łukasz Szumowski. Nic nie da się ukryć
3. Jeszcze tylko podpis prezydenta i wjedzie nowa opłata. Wpływy będą ogromne

TVN regularnie przekazuje komunikaty służb sanitarnych z całego kraju. Informację dotyczącą wyżej opisanej sytuacji można także znaleźć na stronie kłodzkiego sanepidu. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o kolejnym kraju, który ze względu na pandemię zamyka granice dla Polaków.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać. Jej nowe zdjęcie łamie przyjęte kanony (FOTO)
  2. Podobnej wpadki w TVP Info jeszcze nie było. Widzowie nie mogli uwierzyć własnym oczom
  3. Turystka myślała, że robi zwykłe selfie. Kiedy zobaczyła, co uchwyciła, natychmiast poszła na policję
  4. Tragiczne wiadomości zza granicy. Zginęło co najmniej 90 osób, 1000 domów zniszczonych
  5. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
  6. 5-latka otoczona stadem 14 owczarków niemieckich. Ojciec wszystko nagrał

Źródło: TVN24

Następny artykuł