TVN informuje o wypadku na BałtykuPixabay.com Free-Photos

TVN przekazał wstrząsające informacje. Dramat turystów na Bałtyku, ewakuowano 280 osób

TVN przekazał przerażające informacje. Chodzi o problem, który pojawił się na Morzu Bałtyckim. Sprawa była na tyle trudna, że trzeba było ewakuować 280 osób. Co wydarzyło się na morzu?

TVN informuje o tragicznym zdarzeniu, do którego doszło na Morzu Bałtyckim. Chodzi o wypadek statku. Z tego powodu trzeba było ewakuować prawie 300 osób. Wiadomo, w jakim stanie są pasażerowie.

Niestety, za granicą już się zaczęło. Dramatyczna sytuacja w 2 krajach, szykuje się gigantyczny kryzysNiestety, za granicą już się zaczęło. Dramatyczna sytuacja w 2 krajach, szykuje się gigantyczny kryzysCzytaj dalej

TVN: wypadek statku na Bałtyku

Mowa o promie pasażerskim, który płynął z Turku do Sztokholmu. W niedzielne popołudnie osiadł na mieliźnie niedaleko Wysp Alandzkich, około 70 kilometrów od wybrzeża Szwecji. Na pokładzie promu było 281 osób. Kapitan statku zadecydował, aby ich ewakuować. Wiadomo jednak, że w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.

Prom Amorella należy do przewoźnika Viking Line. Firma potwierdziła, że ewakuacja została przeprowadzona dzięki pomocy fińskich służb. Na stronie internetowej zostało umieszczone oświadczenie. Można w nim przeczytać, że sytuacja jest stabilna, oraz że u nikogo nie stwierdzono żadnych obrażeń. Reuters informuje, że pojawiły się zdjęcia, na których widać pasażerów w pomarańczowych kamizelkach.

Dzisiaj grzeje: 1. Niebezpieczny element oderwał się od samolotu i spadł na polskie miasto. Mieszkańcy w strachu
2. Tuż przed śmiercią zrobiły sobie wspólne zdjęcie. Nikt nie przypuszczał, że dojdzie do tragedii
3. Niebezpieczny element oderwał się od samolotu i spadł na polskie miasto. Mieszkańcy w strachu

Media w Finlandii podają, że Amorella kursuje codziennie między Sztokholmem a Turku. Przybył do Finlandii w piątkową noc. Był niemal pusty, ponieważ przypłynął zanim zniesione zostały kontrole graniczne ze Szwecją, które obowiązywały z powodu pandemii koronawirusa. Jakiś czas temu pisaliśmy o innej trudnej sytuacji na Morzu Bałtyckim. Można o niej przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jego pies wciąż uciekał z podwórka. Mężczyzna wybudował płot, niestety nie przemyślał jednego
  2. Tajemnicza planeta pojawiła się znikąd. Naukowcy aż osłupieli, gdy poznali prawdę
  3. Właśnie wydano ostrzeżenie dla części Polaków. Zacznie się już jutro, złe wieści dla urlopowiczów
  4. Potężne zagrożenie w części Polski. IMGW bije na alarm
  5. Byliście w Błędnych Skałach? Niesamowite miejsce
  6. "Piątka dla zwierząt" wprowadzi nowe świadczenia. Niektóre czworonogi dostaną emeryturę, ile wyniesie?

Źródło: TVN24

Następny artykuł