Gwiazda TVN przeprowadziła się na MazuryInstagram.com/ kingarusin

Kinga Rusin rzuciła wszystko i spakowała walizki. Gwiazda TVN przeprowadziła się do miejsca, które tłumnie odwiedzane jest przez setki wczasowiczów

TVN to stacja telewizyjna, dla której pracuje dziennikarka Kinga Rusin. Ostatnio gwiazda zrezygnowała z prowadzenia programu "Dzień dobry TVN" i przeprowadziła się na Mazury. Tam zamierza przebywać przez czas pandemii koronawirusa.

TVN słynie między innymi z programu śniadaniowego "Dzień dobry TVN". Ostatnio jedna z jego prowadzących, Kinga Rusin, postanowiła zrobić sobie przerwę i przeprowadziła się poza miasto. Wybrała krainę na Mazurach, do której co roku przyjeżdża mnóstwo turystów z całego kraju.

Możesz stracić ogromne pieniądze. Pilny apel policji do Polaków, narażeni są wszyscy planujący wyjazd na świętaMożesz stracić ogromne pieniądze. Pilny apel policji do Polaków, narażeni są wszyscy planujący wyjazd na świętaCzytaj dalej

Gwiazda TVN przeprowadziła się na Mazury

Kinga Rusin podobnie jak wiele innych osób postanowiła przeczekać pandemię koronawirusa daleko od dużego miasta i tłumów. Dlatego też zrezygnowała z prowadzenia programu "Dzień dobry TVN" i przeniosła się na Mazury.

Cała rodzina zginęła, niewyobrażalny dramat. Wiadomość z zagranicy obiegła media, chcieli tylko wypocząć na plażyCała rodzina zginęła, niewyobrażalny dramat. Wiadomość z zagranicy obiegła media, chcieli tylko wypocząć na plażyCzytaj dalej

Dziennikarka ma wykorzystać ten czas na regeneracje, a pracować ma zdalnie. Nie wiele osób wie, że Rusin oprócz pracy prowadzącej ma także swoją własną firmę kosmetyczną. To właśnie na tym biznesie ma skupić się przez najbliższy czas.

"Wirtualna Polska", opierając się o gazetę "Party" podaje, że Kinga Rusin przeniosła się na Mazury Garbate. To kraina na Pojezierzu Mazurskim, która ma do zaoferowania wiele atrakcji dla turystów. Z pewnością to dobry wybór na tymczasową przeprowadzkę.

- Chyba każdy, kto miał możliwość uciec w lockdownie z miasta, to zrobił. Łatwiej znosić pandemię, mając dookoła tylko naturę - miała powiedzieć Rusin. Na początku spekulowano, że zamieszkała w Gałkowie, gdzie stadninę ma jej przyjaciółka Karolina Ferestein-Kraśko. Plotki zostały jednak zdementowane.

- Nie mieszkam w Gałkowie. Nie wiem, skąd biorą się te dziwne informacje. Ulokowaliśmy się na północnym wschodzie Polski, wśród jezior i pagórków. Praca zdalna nie jest dla nas niczym nowym - wyjaśniła gwiazda TVN cytowana przez WP.

Mazury Garbate - co warto zobaczyć?

Mazury Garbate to kraina, która oferuje wiele ciekawych miejsc. Przykładem jest miejscowość Olecko. To urokliwe miasteczko położone nad Jeziorem Oleckim Wielkim. Znajdują się tam kąpielisko oraz plaża. Warto wybrać się też na spacer po parku czy słynnym rynku.

Wśród turystów popularnością cieszy się także Ełk. Polecamy spacer wzdłuż Jeziora Ełckiego, na którym umieszczona jest fontanna. Jej strumień wody po zmroku podświetlają reflektory. Fani zwiedzania powinni odwiedzić ruiny zamku krzyżackiego.

Trzecim najbardziej znanym miasteczkiem jest Gołdap. Miasto jest znanym uzdrowiskiem. Co więcej, to jedyne takie miejsce w regionie. Można tam skorzystać z dobrodziejstw wód mineralnych oraz tężni solankowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Zrobił zdjęcie w Tatrach, niewiarygodne co uwiecznił. Widok, o którym wielu może tylko pomarzyć
2. Kryzys coraz głębszy, inflacja galopuje, a NBP dodrukowuje pieniądze. Przygotujmy się na potężny skok cen
3. Rodzice Martyny Wojciechowskiej podjęli niewiarygodną decyzję, gdy była dzieckiem. Wielu osobom trudno będzie uwierzyć

Więcej gwiazd przeprowadza się na czas pandemii

Kinga Rusin nie jest jedyną polską gwiazdą, która postanowiła przeprowadzić się ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju. Jakiś czas temu pisaliśmy, że inna gwiazda TVN zmieniła miejsce zamieszkania. Wybrała gorący kraj popularny wśród turystów.Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Wstrzymują loty, linia lotnicza bankrutuje. Latało nią z Polski tysiące pasażerówWstrzymują loty, linia lotnicza bankrutuje. Latało nią z Polski tysiące pasażerówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Witaminowa "petarda" na odporność. Imbir w syropie z cytryną i miodem, najlepszy przepis
  2. Rząd kupił dla ARiMR 100 luksusowych aut. Trudno uwierzyć, ile kosztowały
  3. Zenek Martyniuk pokazał swoją posiadłość. Mieszka jak prawdziwy gwiazdor w regionie, który przyciąga setki wczasowiczów przez cały rok
  4. Nagranie z Tatr jest hitem sieci. Poszli w góry, nagle ściągnęli spodnie i weszli na lód
  5. Potwierdzili, będzie zakaz. Dotknie też turystów z Polski, za granicą koniec z kontrowersyjną atrakcją
  6. Polski lekarz szczerze o pracy w Niemczech. Mówi o pensji, emeryturze i warunkach
  7. Różal zarzuca Świerzyńskiemu, że porzucił chorego konia. "Złotówki na jego leczenie nie przeznaczył"

Źródło: Wirtualna Polska, nocowanie.pl

Następny artykuł