TVN informacjeFot. Pixabay.com/Robfoto

TVN: Zamykają granicę z Polską. Nasz sąsiad nie pozostawia złudzeń

TVN: Polska właśnie otrzymała wiadomość z zagranicy. Nasz sąsiad chce zamknąć granicę, napięcie stale wzrasta. Zaskakująca decyzja władz nie pozostawia złudzeń, klamka zapadła.

TVN: Polska zabierała głos w sprawie wyborów prezydenckich na Białorusi. Za naszą wschodnią granicą nadal trwają manifestacje, obywatele próbują wymusić na władzach kraju wypuszczenie więźniów politycznych i ponowne przeprowadzenie demokratycznych wyborów. W stolicy doszło do wielu starć z milicją, wojsko patroluje ulice. Teraz pojawiły się nowe, zaskakujące informacje.

Sytuacja jest krytyczna, nie było innego wyjścia. Właśnie wprowadzono całkowity lockdown w jednym krajuSytuacja jest krytyczna, nie było innego wyjścia. Właśnie wprowadzono całkowity lockdown w jednym krajuCzytaj dalej

TVN przekazał zaskakujące informacje

Aleksander Łukaszenka znowu zabrał głos w kwestii sytuacji na Białorusi. Właśnie poinformował o zamiarze zamknięcia granic z Polską i Litwą, a także o umocnieniu granicy z Ukrainą. Te informacje przekazał w czwartek wieczorem.

- Zamykamy granice z Litwą i Polską, wzmacniamy granicę z Ukrainą - mówi Alaksandr Łukaszenka, cytowany przez Radio ZET.

Dzisiaj grzeje: 1. Pani Karolina była w Tatrach. Wszystko widziała, turysta nie żyje
2. "Nasz nowy dom": Dramat schorowanej starszej kobiety i małego dziecka. Dziurawa podłoga, wilgoć i uwłaczające warunki życia, łzy napływają do oczu
3. Trzęsienie ziemi i Ianos, żywioł uderzył bez litości. Dantejskie sceny w Grecji

Wcześniej białoruskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych wydało komunikat, w którym skrytykowało rezolucję Parlamentu Europejskiego w sprawie białoruskich wyborów. Europarlament odrzucił wyniki wyborów prezydenckich na Białorusi, które odbyły się w sierpniu, zapowiadając, że nie uzna Aleksandra Łukaszenki za prezydenta tego kraju po upływie jego obecnej kadencji.

tvn białoruś

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies został rozdzielony z właścicielem na 3 lata. Gdy spotkali się ponownie, zwierzę o mało nie padło z wrażenia
  2. Armia USA oficjalnie pracuje nad Terminatorami. Niezniszczalne roboty mają zmienić konflikty na zawsze
  3. Wydały się szczegóły ślubu Kossakowskiego i Wojciechowskiej. Fani przecierają oczy ze zdumienia
  4. Zrobili sobie zdjęcie na granicy Polski. Nie przewidzieli konsekwencji, będą żałować do końca życia
  5. Nie mieści się w głowie, co wyrabiał Polak we Francji. Nagranie tylko dla osób o mocnych nerwach
  6. Owca dała czadu u weterynarza. Przekomiczne wygibasy zwierzaka sprawiają, że aż samemu chce się tańczyć

Źródło: TVN 24

Następny artykuł