TVN informuje o skandalicznym zachowaniuKPP Ostrów Wielkopolski

TVN ujawnił skandaliczne sceny na plaży. Nagranie w sieci, policja w akcji

TVN podało informacje na temat oburzającego zdarzenia, do którego doszło na jednej z polskich plaż. Do sieci trafiło nagranie z tego momentu i wywołało głośną dyskusję w internecie oraz oburzenie wielu turystów. Gdzie to się stało?

TVN 24 poinformowało o skandalicznych zdarzeniach na plaży. Motocyklami motocrossowymi jeździła grupa mężczyzn, Tożsamość jednego z nich udało się już ustalić. Odpowie on przed sądem. Sprawą zajęła się policja.

Wystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z PolskiWystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z PolskiCzytaj dalej

TVN: skandaliczne zachowanie na plaży

Wszystko wydarzyło się w Gorzowie Wielkopolskim. Motocrossowcy pojawili się na plaży przy Ośrodku Sportowo-Rekreacyjnym Piaski-Szczygliczka. Jak udało dowiedzieć się policji, mężczyźni jeździli po niej oraz po ścieżkach rowerowych. Zachowanie jednego z nich zostało nagrane przez monitoring. Policja opublikowała film.

- Zebrany materiał dowodowy oraz zeznania świadków pozwoliły na ustalenie jednego z mężczyzn. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Policjanci ustalili, że nastolatek nie posiadał żadnych uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, a jego jednoślad nie był w ogóle dopuszczony do ruchu - powiedziałamłodsza aspirant i rzeczniczka ostrowskiej policji Małgorzata Michaś.

18-latek ma trafić przed sąd i odpowie za wykroczenia. Policja pracuje teraz nad ustaleniem tożsamości pozostałych sprawców. Małgorzata Michaś przypomina dla TVN24, że wjazd pojazdem silnikowym bezpośrednio na plażę jest zabroniony i zagrożony mandatem w wysokości 500 złotych.

Dzisiaj grzeje: 1. Łzy napływają do oczu. 24 osoby nie żyją, tragiczny początek weekendu za granicą
2. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"

Podczas tegorocznych wakacji doszło do wielu skandalicznych sytuacji na plażach. Często wprowadzało to w oburzenie turystów. Wielokrotnie pisaliśmy o takich przypadkach. O jednym z nich można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niestety, po 22-latach odszedł. Setki uczniów w żałobie, kondolencje składa nawet prezydent
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Jest największy w Polsce. Chcą ewakuować ludzi, żeby go ruszyć
  4. Od dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedzieć
  5. Nagle runął, 50 osób może nie żyć. TVP przekazało rano dramatyczne wiadomości ze świata
  6. Ogromny nowofundland daje dziecku buziaka. Reakcja chłopca bezcenna

Źródło: TVN24

Następny artykuł