tvn wybuch w jordaniiFot. youtube.com/ Bloomberg QuickTake News

Potężny huk i słup ognia. TVN przekazał wiadomość o porażających wydarzeniach za granicą

TVN przekazał informacje o eksplozji, która wstrząsnęła całym miastem. Rozległ się huk, a na niebie nagle pojawił się słup ognia, który widoczny był z oddalonej 35 kilometrów stolicy. Wszystko zostało nagrane przez świadków. Film robi porażające wrażenie.

TVN przekazał informacje o serii wybuchów, które były wyczuwalne w oddalonej o 35 km stolicy państwa. Na filmach nagranych przez świadków widoczna jest łuna oraz słup ognia na niebie. W wielu okolicznych budynkach miały wypadać szyby.

Niestety, nie żyje. Pomagał innym, spotkało go najgorszeNiestety, nie żyje. Pomagał innym, spotkało go najgorszeCzytaj dalej

TVN: eksplozja w Jordanie

Seria potężnych wybuchów miała miejsce w jordańskim mieście Az-Zarka w piątek. Według władz państwa eksplozje spowodowane były prawdopodobnie zwarciem elektrycznym w pobliskim składzie amunicji. Siła była tak duża, że w wielu budynkach z okien wypadły szyby.

Nie ma doniesień o osobach poszkodowanych. Teren, na którym doszło do eksplozji jest niezamieszkany, znajduje się tam jedynie kilka baz wojskowych z amerykańskim sprzętem oraz zbudowane w 2018 roku lotnisko. Do wybuchu miało doprowadzić zwarcie elektryczne w składzie amunicji.

Według informacji podanych przez rzecznika rządu, Amjada Adailaha, amunicja była stara i nie nadawała się do użytku. Informatorzy Reutersa przekazali jednak anonimowo, że część broni na miejscu to precyzyjnie kierowana broń przeciwlotnicza.

Eksplozje widoczne były w oddalonej o 35 km stolicy Jordanii - Ammanie. Na filmach nagranych przez światków widać ogromną łunę oraz słup ognia unoszący się nad miastem. Siła uderzenia miała doprowadzić do wypadania okien w budynkach.

Dzisiaj grzeje: 1. Gigantyczne zmiany w przyszłym tygodniu w Polsce. Nie ma wątpliwości
2. Życie Tomasza Komendy zmieni się o 180 stopni. Właśnie przekazał nowinę

- Czuliśmy się, jakby uderzyło trzęsienie ziemi. Okna w domu się trzęsły, a szkło się rozbiło. Moje dzieci płakały - opisała zdarzenie mieszkanka Az-Zarki i matka pięciorga dzieci Nabila Issa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandaliczne sceny z monitoringu ujawniły zachowanie opiekunki do zwierząt. Właścicielka tonęła we łzach
  2. Wysyp gigantycznych dziur na Syberii. Tajemnicze kratery mogą doprowadzić do globalnej katastrofy
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Labrador zaczął ciężko dyszeć. Przeczuwał, że od katastrofy dzielą sekundy. Niewiarygodne nagranie

Źródło: TVN24

Następny artykuł