TVN. Nie żyje zwycięzca programuUnsplash.com Kyle

TVN przekazał tragiczną wiadomość z Białorusi. Polska gwiazda nie żyje

TVN to stacja, w której zadebiutował muzyk, który zmarł na Białorusi. Był to pierwszy zwycięzca słynnego programu typu talent show, który podbił serca widzów. Od lat zmagał się z poważną chorobą. O jego śmierci poinformowano za pośrednictwem Facebooka.

TVN był telewizją, która go wypromowała. Muzyk pojawił się jako uczestnik słynnego talent show "X Factor", w którym konkurował między innymi z Michałem Szpakiem. Doszedł do finału i wygrał program. Podbił serca Polaków. Kilka lat temu poinformowano jego problemach zdrowotnych. Teraz pojawiła się tragiczna informacja. Piosenkarz nie żyje.

Autobus uderzył w most, dzieci w środku. Dramatyczne wiadomości z zagranicyAutobus uderzył w most, dzieci w środku. Dramatyczne wiadomości z zagranicyCzytaj dalej

Nie żyje gwiazda TVN. Zmarł na Białorusi

- Paweł Muzzy Mikosz przekazał nam przed chwilą informację o śmierci Gienka Loski. Od dłuższego czasu przebywał w śpiączce po udarze mózgu. Kolejny wspaniały muzyk, który zasilił szeregi wielkiej orkiestry gdzieś tam wysoko u góry - czytamy na Facebooku na stronie Szlak Śląskiego Bluesa. Loskę pożegnał też klawiszowiec Marcin Młynarczyk, muzyk Gienek Loska Band. - Żegnaj Stary, dzięki za wszystko. Już pewnie zbierasz skład tam po drugiej stronie - napisał.

Gienek Loska od lat zmagał się z chorobą. Podczas wizyty u 70-letniej schorowanej matki na Białorusi doznał rozległego wylewu. Planował wrócić do Polski, jednak już mu się to nie udało. Jego stan zdrowia stale się pogarszał. Od maja 2018 roku przebywał w śpiączce.

Dzisiaj grzeje: 1. Łukasz Szumowski przerwał milczenie. Niewiarygodne słowa, Polacy mogą być wściekli
2. Uwielbiany program grupy TVN żegna kolejne gwiazdy. Co się stało?

Zwycięzca programu "X Factor"

Przełomem w karierze muzyka był udział w popularnym programie TVN. Była to pierwsza edycja show. Jego mentorem w talent show był Czesław Mozil. Loska wygrał program, a drugie miejsce zajął Michał Szpak. Później razem z Gienek Loska Band nagrał płytę pod tytułem "Hazardzista". Została wydana w 2011 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagrano rzadkie zwierzę o niespotykanym wyglądzie. Większość ludzi nigdy wcześniej go nie widziała
  2. Otworzył wojskową konserwę z 1900 roku. Zawartość zwaliła go z nóg [wideo]
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Gigantyczny dog niemiecki zbliżył się do przerażonego szczeniaczka. Właścicielka nie reagowała

Źródło: Polsat News

Następny artykuł