tvn korea tajfunfot. twitter.com/ @sovonchowdhury6

Są ofiary śmiertelne. Uderzył potężny żywioł. Wielka siła. Wiadomości ze świata

TVN poinformował o okropnym zdarzeniu, w wyniku którego kilka osób straciło życie. Uderzył potężny żywioł, którego skutki są katastrofalne. Dziesiątki tysięcy osób zostało bez prądu, a tysiące musiały uciekać. Wcześniej żywioł uderzył jeszcze w innym miejscu, gdzie spowodował olbrzymie zniszczenia.

TVN poinformował o dramacie, który rozegrał się w Korei - wskutek potężnego żywiołu życie straciły dwie osoby, a kolejne dwie uznaje się za zaginione. Nie jest to jednak koniec horrendalnych skutków tajfun Haishen, który uderzył w Japonię i Koreę Południową.

Samolot zapalił się podczas lotu. Chwile grozy. Jest nagranie. Zagraniczny horror pasażerówSamolot zapalił się podczas lotu. Chwile grozy. Jest nagranie. Zagraniczny horror pasażerówCzytaj dalej

TVN: żywioł uderzył w Korei

Tajfun Haishen, który w poniedziałek uderzył w Koreę Południową spowodował olbrzymie zniszczenia, podobnie jak wcześniej w Japonii - poza uszkodzonymi budynkami i zalanymi drogami, żywioł pozbawił prądu ponad 75 tysięcy gospodarstw domowych, a ponad trzy tysiące osób zostało przesiedlonych. Według Reutersa co najmniej dwie osoby nie żyją, kolejne dwie zaginęły, a pięć zostało rannych. Z powodu ulewnych deszczy w miaście Gyeongju, doszło do osunięcia ziemi. Jak podaje państwowa agencja informacyjna Yonhap, dwa reaktory jądrowe musiały tam zostać wyłączone.

Jest to już trzeci tajfun, który uderzył w Półwysep Koreański w ciągu ostatnich kilku tygodni. Lokalne służby meteorologiczne poinformowały o zbliżających się ulewnych deszczach i wichurach, gdy żywioł z wiatrem o prędkości do 126 kilometrów na godzinę dotarł do portowego miasta Ulsan.

Dzisiaj grzeje: 1. Olbrzymie niebezpieczeństwo na zachodzie Polski. Chaos. Trwa akcja
2. Najtrudniejsze pytanie w historii Milionerów? Mało kto by odpowiedział

Żywioł spowodował też olbrzymie utrudnienia komunikacyjne - jak informuje TVN, samochody miały problemy z poruszaniem się po zalanych drogach na wybrzeżu, a strażacy na bieżąco musieli usuwać powalone drzewa. Odwołano również co najmniej 318 lotów do i z prowincji Czedżu, a niektóre mosty i trasy kolejowej zostały zamknięte. Ponad 1,6 tysiąca mieszkańców południowych regionów musiało zostać ewakuowanych z powodu zagrożenia osunięcia się ziemi i innych problemów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mieszkańcy kamienicy są wstrząśnięci. Sąsiadka wyprowadziła się, ale zostawiła głodne zwierzęta, okropny widok
  2. Chiny chcą opracować "globalny system bezpieczeństwa"
  3. Przyszedł pod szkołę i wyciągnął broń. Uczeń w krytycznym stanie. Tragiczne wieści z zagranicy
  4. Przyszły wypocząć w parku wodnym. Przeżyły horror. Uciekały, gdzie pieprz rośnie
  5. Hit. Kierowcy nie wiedzieli, co robić. Nagranie podbiło internet
  6. Husky rzucił się na kobietę w samym bikini. Plażowicze nie mogli oderwać wzroku, jest wideo

Źródło: TVN24

Następny artykuł