TVN gdzie burzaFot. Pixabay.com/FelixMittermeier

TVN ostrzega, będzie gorzej niż zakładano. Lepiej odwołać wszystkie wyjazdy

TVN właśnie zaktualizował najnowsze wiadomości. Okazuje się, że sytuacja jest gorsza, niż wcześniej zakładano. Eksperci polecają przełożyć wyjazdy, które nie są konieczne, aby uniknąć niesprzyjających warunków. Zjawiska pojawiają się w kolejnych miejscowościach i przemieszczają się z dużą prędkością.

TVN zdał raport z obecnej sytuacji pogodowej. Jak się okazuje, warunki są gorsze, niż wcześniej przewidywano. Pogoda w części kraju jest bardzo niepokojąca. Zjawiska pojawiają się w kolejnych miejscowościach i przemieszczają się z dużą prędkością. Nad Polską pojawiły się wyładowania atmosferyczne, którym towarzyszą opady deszczu. Odradzamy podróże, które nie są konieczne. Warunki na drogach ulegają pogorszeniu. Mamy listę miast, do których dotarła burza.

Kościół wydał oficjalne stanowisko ws. 1 listopada i wyjazdów na groby bliskich. Wielu rwie sobie włosy z głowyKościół wydał oficjalne stanowisko ws. 1 listopada i wyjazdów na groby bliskich. Wielu rwie sobie włosy z głowyCzytaj dalej

Jak informuje TVN, od godziny 17:00 w części Polski można już zaobserwować słabe i umiarkowane burze. Szczegóły przekazał synoptyk Wojciech Raczyński, który opowiedział również o przelotnych opadach deszczu, które towarzyszą wyładowaniom atmosferycznym. Obecnie szacuje się, że spada około 5 litrów wody na metr kwadratowy. Wiatr w porywach wieje z prędkością 70 km/h.

TVN o warunkach pogodowych. Burza w wielu miastach.

Zgodnie z informacjami, jakie przekazał niedawno TVN, obecnie burza panuje w rejonach takich miast jak Pisz, Mrągowo, Giżycko oraz Kętrzyn. Wyładowania atmosferyczne przemieszczają się ze średnią prędkością około 60 km/h. Warunki na drogach mogą ulec pogorszeniu, dlatego apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i przełożenie wyjazdów, które nie są konieczne.

TVN ostrzega przed możliwymi opadami gradu, które również mogą wystąpić podczas wyładowań atmosferycznych. W związku z zagrożeniem wynikającym z niebezpiecznych warunków, Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia, dla niektórych regionów w Polsce. Wiadomości o nadchodzących zmianach będziemy aktualizowali na bieżąco.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie zapadła decyzja w sprawie drugiego lockdownu. Wielu łapie się zza głowy po wieściach za granicy
2. Niższe emerytury dla setek tysięcy Polek i Polaków. Ile dokładnie stracą?
3. Skandal u Ryanaira. Nie wpuścili 10-osobowej rodziny z Polski na pokład, powód bulwersuje

O nadejściu niebezpiecznego frontu, który przeniósł się nad Polskę, pisaliśmy już dzisiaj w innym artykule. Prędkość halnego może sięgać nawet 200 km/h.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat w Łodzi. 45-latek pod wpływem wyrzucił psa do kontenera na śmieci. Tłumaczy, że miał ważny powód
  2. Moneta 5 zł może być warta znacznie więcej. Czym prędzej przeszukaj portfel, możesz zyskać dużo pieniędzy
  3. Cztery osoby nie żyją, ofiar może być więcej. Policja apeluje, zwykły spacer może się skończyć tragicznie
  4. Nie było innego wyjścia. Stolica zarządziła drugi lockdown, sytuacja jest fatalna. Fatalne wiadomości za granicy
  5. Jest gorzej niż myśleli, ognisko koronawirusa w Białym Domu. Tysiące osób uczestniczyły w imprezach organizowanych przez Trumpa
  6. Dramat w Łodzi. 45-latek pod wpływem wyrzucił psa do kontenera na śmieci. Tłumaczy, że miał ważny powód

Źródło: TVN Meteo

Następny artykuł