TVN wydał komunikat w sprawie Doroty Gardiasinstagram.com/dorota gardias

TVN wydało oświadczenie ws. Doroty Gardias. Pogodynka zwiedziła całą Polskę, teraz walczy o życie

TVN wydało oświadczenie w związku ze sprawą Doroty Gardias. Wczoraj poinformowano, że prezenterka prognozy pogody trafiła do szpitala z powodu koronawirusa i jest w ciężkim stanie. Jej stacja telewizyjna potwierdza, że jest chora.

TVN to stacja telewizyjna, w której pracuje prezenterka pogody Dorota Gardias. Wczoraj gwiazda trafiła do szpitala w związku z zakażeniem koronawirusem. Miała się nim zarazić od swojego dziecka. TVN wydało specjalne oświadczenie w sprawie.

Są zaginieni. Setki strażaków ruszyło do akcji. Potężny huragan uderzył w EuropęSą zaginieni. Setki strażaków ruszyło do akcji. Potężny huragan uderzył w EuropęCzytaj dalej

TVN informuje o sytuacji Doroty Gardias

- Dorota Gardias po raz ostatni była w pracy 20 września. Zgodnie z obowiązującymi w TVN Grupa Discovery zasadami postępowania w przypadku stwierdzenia przypadku zachorowania na koronawirus natychmiast zidentyfikowaliśmy wszystkie osoby, które mogły mieć z nią w tym okresie kontakt. Zostały one bezzwłocznie poinformowane o sytuacji i skierowane na firmową kwarantannę. Żadna z tych osób nie ma objawów COVID-19 i nie kwalifikuje się do kwarantanny według zasad Sanepidu - informuje TVN.

Jak firma przekazała Faktowi, są w stałym kontakcie z Dorotą Gardias oraz szpitalem, w którym przebywa. Życzą jej także szybkiego powrotu do zdrowia oraz do pracy. Zaznaczyli, że w poszanowaniu prywatności nie będą informowali o stanie zdrowia ani szczegółach zwolnień lekarskich.

Dzisiaj grzeje: 1. Media informują, Dorota Gardias ma koronawirusa, jej stan jest poważny. Zwiedziła całą Polskę, do zakażenia doszło w najmniej spodziewanym miejscu
2. Pracuje na planie "Naszego nowego domu" od 5 lat. Zdradził szczegółowe kulisy
3. Już nie ma odwrotu. Rząd wydał dziś rozporządzenie, ogromny cios dla turystyki

Dodali jednak, że w firmie panuje reżim sanitarny. Stosowana jest polityka zachowania dystansu. Pracownicy mają obowiązek noszenia maseczek i pracują w trybie zmianowym, podzieleni na grupy i strefy. Więcej o stanie zdrowia dziennikarki można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kociątko oszalało na punkcie pizzy. Zabawne wideo sprawia, że uśmiech sam ciśnie się na usta
  2. Poczta Polska wprowadza ogromne zmiany. Koniec z kolejkami w placówkach?
  3. Jackowski przekazał najnowszą wizję, część widzów zamarła. Chodzi o Polaków za granicą
  4. PKP właśnie ogłosiło. Pasażerowie łapią się za głowy
  5. Policja pilnie prosi o pomoc, ujawniła nagranie z monitoringu. Całe Tatry drżą z obaw
  6. Chciał oddać koty przed wyprowadzką za granicę. Prawda okazała się być inna, wolontariusze są wściekli

Źródło: Fakt

Następny artykuł