turysta zmarł w tatrachFot. pixabay.com/ Arcaion

Smutne wieści z Tatr. Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie tragedii

Turysta w Tatrach zmarł na szlaku. Dramatyczne informacje przekazała policja. Są już wstępne ustalenia, sytuacja jest tajemnicza.

Turysta, który wybrał się na jeden z tatrzańskich szlaków, nie żyje. Jego zwłoki znleziono na trasie bardzo często odwiedzanej przez turystów. Policja przekazała dzisiaj przykre wiadomości portalowi 24tp.pl. Prokuratura będzie dalej zajmować się sprawą. Jest to kolejny dramat w Tatrach, do którego doszło w ostatnim czasie.

Nie było innego wyjścia. Stolica zarządziła drugi lockdown, sytuacja jest fatalna. Fatalne wiadomości za granicyNie było innego wyjścia. Stolica zarządziła drugi lockdown, sytuacja jest fatalna. Fatalne wiadomości za granicyCzytaj dalej

Turysta w Tatrach zmarł na szlaku

Zwłoki mężczyzny zostały odnalezione na szlaku w Tatrach, w rejonie Doliny Pięciu Stawów i Doliny Roztoki. Służby zajęły się już transportem ciała w rejon Wodogrzmotów Mickiewicza. Informację to potwierdził rzecznik prasowy zakopiańskiej komendy policji.

- Wstępnie ustaliliśmy, że zgon ok. 70-letniego mężczyzny nastąpił z przyczyn naturalnych. Teraz trwa transport zwłok w rejon Wodogrzmotów Mickiewicza - informuje Roman Wieczorek, rzecznik prasowy zakopiańskiej komendy policji.

Dzisiaj grzeje: 1. Polka ujawniła nagranie z Wuhan. Nie do pomyślenia, co się dzieje w Chinach
2. Nie żyje gwiazda "M jak miłość", "07 zgłoś się" i "Dom". "Trudno uwierzyć, że już się nie spotkamy"
3. Są zaginieni. Setki strażaków ruszyło do akcji. Potężny huragan uderzył w Europę

Dalsze czynności będą decyzją prokuratora. Najprawdopodobniej zarządzi sekcję zwłok, która wykaże, co było przyczyną śmierci. Jest to kolejna dramatyczna sytuacja, która wstrząsnęła Tatrami. Od prawie dwóch tygodni trwają poszukiwania turystki z Warszawy, która wyszła w góry i nie wróciła. Pojawiła się jednak poszlaka, która może zmienić bieg śledztwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje nastolatek pogryziony przez amstaffa. Chłopiec miał tylko 12 lat
  2. Moneta z czasów PRL, która może być warta fortunę. Koniecznie sprawdź, czy nie masz jej w domu
  3. Jackowski przekazał najnowszą wizję, część widzów zamarła. Chodzi o Polaków za granicą
  4. PKP właśnie ogłosiło. Pasażerowie łapią się za głowy
  5. Policja pilnie prosi o pomoc, ujawniła nagranie z monitoringu. Całe Tatry drżą z obaw
  6. Nagle do trumny na pogrzebie podeszła suczka. Niewiarygodne, co stało się po chwili

Źródło: 24tp.pl

Następny artykuł