Turyści zaczęli uciekaćfacebook.com Włochy - KierunekWlochy.pl

Nagle turyści zaczęli w popłochu uciekać z plaży. Ogromne niebezpieczeństwo, mamy nagranie

Turyści, który beztrosko relaksowali się na plaży, nagle rzucili się do ucieczki. Zagrożenie pojawiło się nagle, nie było czasu nawet na to, by zebrali swoje rzeczy. Jeden z plażowiczów zdążył nagrać pełne chaosu sceny, mamy filmik.

Turyści zazwyczaj odpoczywają nad morzem i cieszą się piękną, upalną pogodą. Strają się maksymanie zrelaksować i nie myśleć o problemach. Beztroski czas urlopu jednak nie zawsze mija tak, jak można by sobie tego życzyć. Zdarza się, że wypoczynek nagle zostaje przerwany przez nieprzewidziane okoliczności. Tak było w tym przypadku. Wszyscy nagle zaczęli prerażeni uciekać z plaży. Wszystko widać na nagraniu.

Polacy masowo dostają identyczne SMS. NiebezpieczeństwoPolacy masowo dostają identyczne SMS. NiebezpieczeństwoCzytaj dalej

Turyści nagle rzucili się do ucieczki

Do zdarzenia doszło na plaży Marina di Pescoluse we włoskiej prowincji Lecce. Nagle niebo w oddali pociemniało, zerwał się wiatr, a co najgorsze, powstała trąba powietrzna. Przerażeni turyści rzucili się do ucieczki, nie zabrawszy nawet swoich rzeczy. Nie mieli ani chwili do stracenia, zagrożenie życia i zdrowia było ogromne. Mimo natychmiastowej reakcji, według relacji mediów, 5 osób zostało niegroźnie rannych.

- Widzieliśmy parasole i materace odlatujące na trzy metry, od razu usłyszeliśmy karetki - mówił świadek zdarzenia.

Jedna z osób przebywających wówczas na miejscu zdążyła zarejestrować szalejący żywioł i spanikowanych ludzi. Nagranie przyprawia o ciarki, sytuacja wygladała bardzo poważnie. Zwłaszcza ciemnoszare niebo wygląda złowrogo, a wirujący piasek dodaje wszystkiemu dramatyzmu.

Nagranie z plaży

Nagranie pokazuje, jak niemal wszyscy nagle podrywają się ze swoich miejsc i uciekają z plaży. Wśród turystów jest wiele dzieci. Widok szybko pustoszejących białych leżaków może wywołać ciarki u każdego. W tle natomiast uwage zwraca trąba powietrzna, która szybko zbliża się w miejsce, w którym świadek wszystko nagrywa. Niestety, nie było innej możliwości niż szybko uciekać, zanim żywioł uderzy.

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat przekazał porażające wiadomości. Nie żyje 29 osób
2. O północy wprowadzili wielką zmianę. Dotyczy milionów Polaków, trzeba uważać
3. RMF: Wyciekł tajny rządowy scenariusz. Na zimę umrzeć ma nawet 85 tys. osób

Pogoda pod koniec lata potrafi być bardzo kapryśna. Zawsze trzeba liczyć się z nagłymi zmianami, burzami czy wichurą. Nie można dać się zwieść pozornie spokojnej aurze, bowiem często sytuacja może się dynamicznie zmieniać. Na filmiku poniżej widać, że wszystko zaczęło dziać się bardzo szybko. Zapewne gdyby turyści spodziewali się nagłego załamania pogody nie wybrali się nad morze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Justyna Żyła publicznie uderza w Piotra. Była żona znowu narobiła wstydu skoczkowi (FOTO)
  2. Wygralibyście 2000 zł? Piekielnie trudne pytanie w "Milionerach" za bardzo małą stawkę
  3. Wyciekły zdjęcia Jarosława Kaczyńskiego z wakacji. Aż trudno uwierzyć, jak on wygląda
  4. Julia Wróblewska pokazała zdjęcie z Suntago Wodny Świat. Rozbiła bank, fani przecierają oczy
  5. Zenek Martyniuk wyjawił wszystko. Wydaje majątek za granicą
  6. Do sieci trafiło nagranie z lasu w Czarnobylu. Badacz uchwycił niezwykłą rzecz, zawiadomił służby

Źródło: Facebook

Następny artykuł