turyści nie wjadąFot. Unsplash.com/ Quaid Lagan

Żadnych turystów aż do 2021 roku. Zdumiewające plany działania rządu za granicą

Turyści z zagranicy mogą nie mieć wstępu na teren państwa aż do lutego 2021. Są to wstępne plany tamtejszego rządu. Mogą jednak one ulec zmianie w zależności od rozwoju sytuacji.

Turyści z zagranicy nie będą mogli odwiedzić jednego z państw być może od lutego 2021 roku. Portal Tanie-Loty.com.pl dotarł do wstępnych postanowień rządu Republiki Południowej Afryki. Podkreśla jednak, że mogą one jeszcze ulec zmianie.

Lada chwila historyczny widok na polskim niebie. Wszystko relacjonują na żywoZaczęło się, Falcon wystartował. Będzie tez widać na polskim niebieCzytaj dalej

Turyści nie wjadą do kraju

Wiele państw na świecie już teraz zdecydowało się na znoszenie ograniczeń w przemieszczniu się i wpuszczenie zagranicznych turystów. Zupełnie inaczej sytuacja wygląda w Afryce, gdzie WHO obawia się o rozwój "cichej pandemii". Jak podaje portal Tanie-Loty.com.pl, władze RPA nie spieszą się z otwarciem swoich granic dla zagranicznych turystów.

Władze RPA przedstawiły w tym tygodniu swoje plany odmrażania turystyki. Nie przedstawiają się one jednak optymistycznie dla zagranicznych turystów, którzy mają otrzymać możliwość wjazdu do państwa dopiero 1 lutego 2021 roku.

Jako pierwsi możliwość podróżowania po kraju otrzymają oczywiście mieszkańcy RPA. Jak informuje One mile at a time, Południowoafrykańczycy będą mogli wrócić do swojego normalnego trybu podróżowania w grudniu tego roku, co na tej półkuli oznacza początek sezonu letniego. Już na przyszły miesiąc zapowiedziano za to przywrócenie lotów na wybranych trasach krajowych, dla osób podróżujących w celach biznesowych i rodzinnych.

Dzisiaj grzeje: 1. Trwa dramatyczna akcja ratunkowa na południu Polski. Wprowadzono 1. stopień zagrożenia
2. Działkowcy mogą zostać krezusami. Za skrawek ziemi w mieście można zgarnąć już nawet 200 tys. zł

Sytuacja w Afryce zmienia się bardzo dynamicznie i wszystkie terminy mogą ulec zarówno skróceniu, jak i wydłużeniu. Turystyka jest bardzo ważną gałęzią gospodarki RPA i mimo tymczasowego braku tuystów tamtejszy rząd planuje ją sukcesywnie rozwijać. Jak podają Tanie-Loty.com.pl, do 2030 r. ma powstać 21 mln miejsc pracy związanych z usługami turystycznymi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Miało być 1200 złotych od poniedziałku. Wiemy, ile naprawdę dostaną Polacy "na głowę", niestety nie mamy dobrych wieści
  2. Wypuszczasz kota z domu? Powinieneś wiedzieć, że może stanowić zagrożenie dla innych
  3. Milionom ludzi zagraża nie tylko koronawirus. Żywioł uderzy w środę za granicą
  4. Dziecko z Polski zaginęło 26 lat temu. Właśnie odnalazła się na drugim końcu świata?
  5. 97 milionów ludzi i żadnego zgonu. Nikt inny nie poradził sobie z epidemią tak jak oni
  6. Anna Lewandowska ujawniła, że druga ciąża była wpadką. "Gdy mówiłam prawdę Robertowi, byłam zszokowana"

źródło: tanie-loty.com.pl

Następny artykuł