turyści polskaFot: Suntago Wodny swiat/materiały prasowe

Jest data otwarcia polskiej Rajskiej Wyspy. Można już kupować bilety, choć tanie nie są

Turyści w końcu się doczekali. Podano oficjalną datę otwarcia polskiej, rajskiej wyspy i okazuje się, że to już niedługo. Można kupować już też bilety, jednak wcale nie należą do najtańszych.

Turyści od dawna zacierali ręce i nie mogli doczekać się otwarcia polskiej Rajskiej Wyspy, czyli największego na terenie Europy, zadaszonego parku wodnego. Teraz w końcu podano oficjalną datę i okazuje się, że już w przyszłym miesiącu Suntago Wodny Świat w Park of Poland zostanie oddany do użytku.

Wprowadzono stan zagrożenia w europejskim kraju. Niebezpieczeństwo wybuchu wulkanuWprowadzono stan zagrożenia w europejskim kraju. Niebezpieczeństwo wybuchu wulkanuCzytaj dalej

Pierwsi goście wejdą na teren atrakcji już 20 lutego 2020 roku. Przez oficjalną stronę internetową parku można również kupić już bilety wstępu, internauci jednak narzekają, że nie są one wcale przesadnie tanie. Trzeba przyznać, że spędzenie tam czasu z rodziną możne nadwyrężyć domowy budżet, jednak czego się nie robi dla dobrej zabawy. Parl znajduje się w miejscowości Wręcza na terenie gminy Mszczonów.

Pierwsi turyści już wkrótce wejdą na polską Rajską Wyspę

Obiekt otwarty ma być przez dokładnie cały rok - w tygodniu od 10:00 do 22:00, a w weekendy od 9:00 do 22:00. Ceny biletu całodziennego zaczynają się od 79 zł dla dzieci i od 99 zł dla dorosłych. Łatwo przeliczyć więc, że rodzice z dwójką dzieci za wejściówki za jeden dzień zapłacą około 350 zł.

Cena może jednak ulec zmianie, bowiem wpływa na nią wiele czynników. Wszystko zależy np. od dnia tygodnia, wyboru stref czy wieku dzieci. Dla wszystkich dostępna jest jedynie strefa Jamango, Relax oraz Saunaria natomiast jedynie dla osób, które ukończyły 16. rok życia. W przypadku wybrania wszystkich stref, osoba dorosła za jeden dzień zapłaci minimum 129 zł.

Na wszystkich czeka moc atrakcji

W mediach społecznościowych pojawiło się wiele głosów, że atrakcja jest bardzo droga i weekend z całą rodziną może uderzyć po kieszeni, jednak płacimy za możliwość skorzystania z naprawdę wielu atrakcji. Turyści będą tam mogli skorzystać m.in. z 32 zjeżdżalni wodnych oraz 3 basenów: z falami, "rzeki przygód" oraz relax.

Oprócz tego zrelaksować się można w 10 saunach o różnych temperaturach i wilgotności powietrza, 5 basenach witalnych oraz 3 basenach solankowych. Przegapić nie można też zewnętrznego placu wodnego z podgrzewaną wodą czy nowoczesnej maszyny Surf-Air, dzięki której można spróbować surfowania pod dachem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Idealne ferie z rodziną? Polacy zapominają o jednym, ważnym szczególe
  2. Nie żyje ceniona polska artystka. Miała 67 lat, była żoną znanego filmowca
  3. Policjanci ostrzegają. Tak się może skończyć zła pozycja podczas jazdy samochodem
  4. Najmroczniejszy las w całej Polsce. Przez legendy o Wysokim Kamieniu cierpnie skóra
  5. Kolejne podejrzenie koronawirusem w Polsce. Kobieta w szpitalu, wróciła z Chin
  6. Satelity pokazały śnieg na Węgrzech, choć w tym roku jeszcze nie padał. Wyjaśnienie zagadki jest smutne
  7. Tragiczny wypadek. Nie żyje polska polityk

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł