turyści zwierzak z ręcznikaFot. Unsplash.com/Wesley Pacífico

Obsługa zostawiła im w toalecie niewiarygodną rzecz. Zupełnie się nie spodziewali, zdjęcie w sieci

Turyści w swojej toalecie trafili na niewiarygodną niespodziankę, zupełnie nie spodziewali się czegoś takiego. Obsługa ich zaskoczyła, zdjęcia błyskawicznie trafiły do sieci i zdziwiły internautów.

Turyści, którzy chcą zorganizować sobie idealne wakacje, skupiają się nie tylko na przepięknym miejscu i idealnej plaży w okolicy, ale również na doskonałym miejscu do spania. Wszyscy podczas wyjazdu na wczasy chcemy mieć zapewniony odpowiedni komfort, za który jesteśmy często w stanie zapłacić nawet znaczne pieniądze. W związku z tym mamy pewne oczekiwania, obsługa jednak mimo wszystko potrafi zaskoczyć nas na wiele różnych sposobów i tak właśnie stało się również tym razem.

Polka wracająca z Włoch powiedziała wszystko. Wyjawiła prawdę o kontroli na polskich lotniskachPolka wracająca z Włoch powiedziała wszystko. Wyjawiła prawdę o kontroli na polskich lotniskachCzytaj dalej

Turyści trafili na coś wyjątkowego w toalecie

Robienie pomysłowych zwierzaków z ręczników przez obsługę hotelową nie jest nowością. W wielu miejscach oferujących noclegi czekają na przyjezdnych na łóżkach łabędzie, ślimaki czy inne, urocze stworzonka. Czasem jednak pojawiają się pomysły, które zdziwić potrafią każdego.

Na Instagramie pojawiło się zdjęcie z podróży członków rodziny Mike'a i Andy. Często udostępniają fotografie wykonywane przez swoich bliskich podczas podróży w różne części świata. Tym razem jednak spotkało ich coś wyjątkowego - personel nie wykonał dla nich zwykłego zwierzaka leżącego na łóżku, ale stworka siedzącego na toalecie, który przegląda plan wycieczki.

- Moja siostra na wakacjach z dziećmi zastała kilka ślicznych, ręcznikowych zwierząt, pozostawionych na łóżku. Ale zwróciła szczególną uwagę właśnie na tego - czytamy pod zabawną fotografią.

Dzisiaj grzeje: 1. Poszedł na skargę do kierownika Suntago Park of Poland. Nagrał odpowiedź, niewiarygodne
2. Wystarczy jeden telefon, aby wymigać się od kary z urzędu. Może dzwonić twój znajomy

Zdjęcie z miejsca stało się absolutnym hitem w sieci. Polubiły je tysiące internautów, wielu w komentarzach zaczęło się dzielić również fotografiami niespodzianek, które dla nich przygotowała obsługa w różnych hotelach. Trzeba przyznać, że autor "toaletowego stworka" ma talent , a jego gest to bardzo zabawny sposób na uczynienie urlopu przyjezdnych jeszcze ciekawszym.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Synoptycy łapią się za głowy. Niebawem w Polskę uderzy potężna Zehna, sytuacja będzie fatalna
  2. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie
  3. Wprowadzono dodatkowe kontrole na polskich lotniskach. Ważna wiadomość dla turystów
  4. Media nie mają litości dla Suntago Park of Poland. Wyjątkowo bolesna opinia
  5. Flixbus ma niespodziankę dla pasażerów. Nowe trasy ucieszą wielu Polaków
  6. Skoki narciarskie zostaną odwołane przez koronawirus? Organizatorzy są pełni obaw

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł