turyści uk hiszpaniafot. youtube.com/RT UK

Skandaliczne zachowanie turystów, zignorowali wszelkie zasady. "Wszyscy mamy koronawirusa na-na-na"

Turyści w większości państw świata zdecydowali się na pozostanie w domach. Niestety nie wszyscy biorą na poważnie powagę sytuacji i regularnie łamią zasady kwarantanny.

W czasie, gdy turyści na całym świecie postanowili pozostać w domach, niektórzy zupełnie bagatelizują powagę sytuacji. Część osób ignoruje nawet zalecenia lokalnych władz podczas zagranicznych wakacji i nagminnie łamie zasady kwarantanny.

Nie żyje jedna z najmłodszych ofiar koronawirusa. Była jeszcze dzieckiem, serce pękaNie żyje jedna z najmłodszych ofiar koronawirusa. Była jeszcze dzieckiem, serce pękaCzytaj dalej

Pijani turyści ignorują kwarantannę w Hiszpanii

Liczba zachorowań w wyniku zakażenie wirusem SARS-CoV-2 w Hiszpanii cały czas drastycznie rośnie. Rząd państwa wprowadził stan nadzwyczajny, a mieszkańcy mają obowiązek odbycia domowej kwarantanny. Mogą opuszczać miejsce zamieszkanina tylko w ściśle uzasadnionych przypadkach.

Brytyjscy turyści przebywający hiszpańskim kurorcie Benidorm na Costa Blanca uznali najwyraźniej, że zakaz ich nie dotyczy. Pijani podróżnicy wyszli na ulicę z radosnym śpiewem na ustach: "Wszyscy mamy wirusa, na-na-na", uzupełnili w sklepie zapasy alkoholu i z pełnymi wózkami powrócili do hotelu.

Nastroje biesiadników popsuła im interwencja policji, która poprosiła turystów o powrót do swoich pokojów. Całe zajście zostało nagrane, a film ze zdarzenia można znaleźć na YouTube. Film wywołał ogromne emocje wśród internautów, pojawiło się wiele komentarzy oburzenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne wiadomości z Chin, czekają na drugą falę zakażeń. Ogromne wyzwanie dla władz
2. W sklepie możesz mieć problem przy kasie. Mają prawo odmówić ci sprzedaży

Wszystkie loty z Wielkiej Brytanii do kontynentalnej Hiszpanii, na Baleary i na Wyspy Kanaryjskie zostały w ubiegły weekend anulowane. Liczba zakażonych w Hiszpanii drastycznie wzrosła i wynosi już ponad 30 tysięcy osób. W Wielkiej Brytanii liczba ta wynosi 5 tysięcy zarażonych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszyscy byli w błędzie? Znaleźli nowe objawy koronawirusa, pod żadnym pozorem nie wolno ich lekceważyć
  2. Zła wiadomość, cenny produkt dla wszystkich już jest limitowany. Inspekcja Handlowa komentuje
  3. Wyznanie polskiej lekarki pracującej we Włoszech. Przykre i mocne słowa
  4. Tragiczna sytuacja we Włoszech. Mieszkańcy muszą zachowywać się wzorowo, jest lista zasad
  5. Polacy wracający do kraju muszą się przygotować. Czeka ich kwarantanna
  6. Który piłkarz zarabia najwięcej na świecie? "France Football" ujawnia najbogatszą trójkę

źródło: fakt.pl

Następny artykuł