turyści zrozpaczeni

Fatalne wieści dla milionów turystów. Niestety podjęto decyzję o zamknięciu, ryzyko jest zbyt duże

Turyści przeżyją ogromne rozczarowanie, ponieważ popularny obiekt zostaje właśnie zamknięty. Nic nie dało się zrobić, właściciel żałuje decyzji, którą musiał podjąć ze względu na zmiany w całej okolicy.

Turyści, którzy planowali urlop w Rabce, będą rozczarowani. Park rozrywki Rabkoland właśnie został zamknięty przez epidemię. Chociaż do końca wakacji pozostało jeszcze sporo czasu, dalsze funkcjonowanie tego obiektu nie jest możliwe. Właściciel już liczy straty, które pogłębią zobowiązania wobec państwa. To dramat także dla pracowników, którzy zostali zwolnieni z dnia na dzień.

Prawie połowa Polski o krok od strefy czerwonej. Ostrzeżenia są bardzo poważnePrawie połowa Polski o krok od strefy czerwonej. Ostrzeżenia są bardzo poważneCzytaj dalej

Turyści już nie skorzystają z parku rozrywki

Rabka-Zdrój położona jest w powiecie nowotarskim, który znalazł się w czerwonej strefie. Na południu Polski wiele powiatów boryka się z wysoką liczbą zakażeń, a turystów nie ubywa. W związku z ograniczeniem liczby osób, kóre mogą korzystać z części imprez i obiektów oraz zakazem działalności niektórych z nich, zamknięty został Rabkoland.

- Dla nas to katastrofa. Wczoraj musiałem zwolnić ok. 100 osób, które miały nadzieję jeszcze przez te blisko 2 tygodnie pracować i zarabiać. W tej chwili nie mamy jednak takiej możliwości. Pracę stracili ludzie zatrudnieni bezpośrednio przez nas, ale także firmy, które wynajmujemy do prac konserwatorskich, sprzątania czy ostatnio prac dezynfekcyjnych. Szczerze mówiąc, zaczynam się obawiać, że nie uda mi się też utrzymać wszystkich tzw. zimowych etatów. Innymi słowy, jeśli sytuacja się nie zmieni, albo nie dostaniemy jakiegoś wsparcia, będę musiał zacząć zwalniać pracowników zatrudnionych nie tylko na sezon, ale na stałe -wyznał właściciel parku Piotr Wiecha.

Dzisiaj grzeje: 1. Usuwa toksyny, normalizuje pracę żołądka oraz poziom cukru we krwi. Napar z liści laurowych niesamowicie wpływa na organizm
2. Są ofiary śmiertelne. Zagrożone są dziesiątki tysięcy domów. Sytuacja za granicą jest tragiczna
3. Emerytury 2021. Kwoty świadczeń mogą się znacznie zmienić

href="https://www.biznesinfo.pl/kamera-w-laptopie-210820-ks-apple">Zakleiłeś kamerę w swoim laptopie? Eksperci z Apple: zrobiłeś bardzo poważny błąd, konsekwencje mogą być tragiczne

W czerwonej strefie wprowadzono takie limity, jak 50 gości na weselach, w kościołach przestrzeń czterech metrów kwadratowych na osobę, a w obiektach sportowych 10 metrów. Na sali kinowej może być zajęte tylko 25 proc. miejsc. Park rozrywki, chociaż znajduje się na świeżym powietrzu, musi zostać zamknięty.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kibice zamarli. Skoczek narciarski przyznał się do chorowania na koronawirusa, wszystko przed zawodami w Polsce
  2. O czym milczy Agnieszka Woźniak-Starak. Kilka faktów, które mogą być zaskoczeniem dla wielu
  3. Pilny apel do wszystkich turystów z Polski. Dla własnego dobra lepiej wiedzieć, nie jest dobrze
  4. Prześwietlili 1000-letni posąg. Zobaczyli, co jest w środku i zamarli
  5. Kasia Cichopek wolałaby, żeby nikt nie wiedział. Za późno, zdjęcie z hotelu wylądowało w sieci
  6. Syn Małgorzaty Rozenek zdradził sekret o ich buldożkach. Prawda wyszła na jaw podczas spaceru Radka z Heniem

Źródło: Wirtualna Polska

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł