turyści niespodzianka MiędzyzdrojeFot. Flickr.com/Ministry of Foreign Affairs of the Republic of Poland/CC BY-ND 2.0/https://creativecommons.org/licenses/by-nd/2.0/

Międzyzdroje mają niespodziankę dla turystów. Okazja jest wyjątkowa, wielu się ucieszy

Turyści w tym roku kuszeni są wypoczynkiem na terenie Polski. Międzyzdroje przygotowały specjalną niespodziankę dla mieszkańców oraz przyjezdnych, trzeba jednak się pośpieszyć.

Turyści boleśnie odczuli szalejącą na świecie pandemię. Podróże po świecie są bardzo ograniczone, wiele krajów zamknęło swoje granice i wstrzymało ruch międzynarodowy. Samoloty nie latają, a polski rząd bonem turystycznym chce namówić Polaków do spędzania wakacji na terenie kraju. Międzyzdroje cieszą się każdego roku ogromną popularnością, a przez najbliższy tydzień czeka tam wyjątkowa atrakcja.

Limity turystów na polskich plażach? Wakacje w Polsce mogą być gigantycznym rozczarowaniemLimity turystów na polskich plażach? Wakacje w Polsce mogą być gigantycznym rozczarowaniemCzytaj dalej

Turyści i mieszkańcy mogą zobaczyć w Międzyzdrojach coś wyjątkowego

Międzyzdroje przygotowują się na sezon letni, ale goście już powoli się zjeżdżają. Po złagodzeniu obostrzeń turyści coraz chętniej zwiedzają turystyczne miejscowości, również nad polskim morzem. Mieszkańcy oraz przyjezdni, którzy w najbliższym tygodniu będą w Międzyzdrojach, mogą odwiedzić Gabinet Figur Woskowych, który z okazji rocznicy 100 urodzin św. Jana Pawła II przygotował wyjątkową wystawę.

- Po chwilowej nieobecności Gabinet Figur Woskowych ponownie zaprasza mieszkańców oraz gości wypoczywających w Międzyzdrojach do odwiedzenia wystawy. Z okazji 100 urodzin św. Jana Pawła II od piątku przez cały tydzień zapraszamy do oglądania ekspozycji poświęconej Janowi Pawłowi II. Serdecznie zapraszamy! - czytamy we wpisie opublikowanym na fanpage'u na Facebooku Nasze Miasto Międzyzdroje.

Dzisiaj grzeje: 1. Andrzej Duda odpoczywał w Bieszczadach. Jeden szczegół rozsierdził Polaków
2. Już wiadomo, kto może wjechać do Polski bez kwarantanny. Jest lista

Muzeum Figur Woskowych jest jedną z najgłośniejszych atrakcji Międzyzrojów i wielu turystów odwiedza je każdego roku. Specjalna wystawa okazjonalna również z pewnością będzie ciekawym sposobem na spędzenie wolnego popołudnia.

turysci miedzyzdroje

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia wywieźli nastolatkę do lasu, bili i gwałcili. Na wszystko patrzyła ich matka
  2. Był wychłodzony, głodny i zagubiony. Budowlańcy znaleźli małe, rude zwierzątko
  3. Jeden z najwspanialszych zamków w Polsce. Nagrywali w nim Wiedźmina
  4. Znoszą kolejny zakaz w Polsce. Ogromne ułatwienie, wielu czekało od dawna
  5. Granice zostaną otwarte, będzie można podróżować swobodnie. Oficjalny termin potwierdził we Włoszech rząd
  6. Dawid Kubacki ujawnił swoją nową pasję. Kibice o niej nie wiedzieli, nigdy wcześniej nic nie wspominał

Źródło: Facebook

Następny artykuł