turyści modelkaFot. Unsplash.com/CHIRAG K

21-letnia modelka nie żyje. Robiła sobie selfie na klifie, który uwielbiają turyści, gdy nagle doszło do najgorszego

Turyści uwielbiają to miejsce i przyjeżdżają tam przez cały rok, jednak teraz doszło tam do prawdziwej tragedii. 21-letnia modelka spadła z klifu podczas robienia sobie na nim zdjęć.

Turyści masowo odwiedzają jeden z najbardziej znanych punktów widokowych Australii, klif Diamond Bay. Widok z niego jest naprawdę niesamowity i trudno się dziwić, że każdy chce zrobić sobie tam zdjęcie. Niestety teraz doszło tam do tragedii, w wyniku której śmierć poniosła 21-letnia modelka.

18 osób zginęło w lawinie. Po kilkunastu godzinach ratownicy dokonali nieprawdopodobnego odkrycia18 osób zginęło w lawinie. Po kilkunastu godzinach ratownicy dokonali nieprawdopodobnego odkryciaCzytaj dalej

Madalyn Davis przeprowadziła się do Australii zaledwie kilka tygodni temu. Postanowiła wczoraj wraz ze znajomymi odwiedzić cudowne miejsce, nie myślała jednak, że będzie to ostatnie, co zrobi w życiu. Jak podają zagraniczne media, tuż przed śmiercią mogła robić sobie selfie. Chwilę później spadła z klifu.

21-letnia modelka spadła z punktu wiokowego

Młoda modelka chciała na własne oczy zobaczyć jedno z najpopularniejszych miejsc, znajdujące się na wschodnich przedmieściach Sydney. Niestety, jak wynika z relacji świadków, mogła nie zachować wystarczających środków bezpieczeństwa. Rzekomo wraz ze znajomymi przekroczyła barierki ochronne i robiła sobie zdjęcia.

Jedna z dziewcząt w grupie podchodzić również miała bardzo blisko krawędzi.Jak się okazuje, świadkowie najwyraźniej mieli na myśli właśnie Madalyn. Zaginięcie dziewczyny zgłoszono z samego rana, a poszukiwania jej ciała w wodzie trwały około 4 godzin. Ostatecznie udało się je odnaleźć. Zgodnie z doniesieniami medialnymi, spadła z klifu i nie przeżyła upadku.

Turyści uwielbiają to miejsce

Klify Diamond Bay to jedna z głównych atrakcji Sydney. Przybywają tam prawdziwe tłumy, a większość z nich robi sobie oczywiście w tym miejscu zdjęcia. Choć zamontowane tam zostały barierki ochronne, a służby często zwracają uwagę przyjezdnym o konieczności zachowania zasad bezpieczeństwa, wciąż dochodzi tam do wypadków. W ubiegłym roku zginęła tam również 27-letnia kobieta, która też robiła sobie selfie.

turyści modelka

Fot. Instagram/madalyn_davis_

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Awantura w "Dzień Dobry TVN". Kinga Rusin nie wytrzymała
  2. GIF wycofał z rynku dwa popularne leki. Wielu z nas ma je w swoich domowych apteczkach
  3. Ostatnie słowa pilota ukraińskiego samolotu ujawnione. Poruszające, tuż przed katastrofą
  4. 21-letnia modelka nie żyje. Robiła sobie selfie na klifie, który uwielbiają turyści, gdy nagle doszło do najgorszego
  5. Kolejny miliarder nie ma co robić z pieniędzmi. Poszukuje towarzyszki, którą zabierze w kosmos
  6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Źródło: Onet

Następny artykuł