turyści milionerzyScreen/TVN/Milionerzy

Skorzystała z pół na pół, grając o 75 tys. zł. Każdy turysta odpowiedziałby bez wahania

Turyści z pewnością bez wątpienia odpowiedzieliby na to pytanie Huberta Urbańskiego. Uczestniczka jednak potrzebowała koła ratunkowego.

Turyści, którzy są zafascynowani podróżami i podziwianiem naszego pięknego świata, mają zwykle o nim ogromną wiedzę. Kojarzą najsłynniejsze zabytki, atrakcje i potrawy z danych krajów, bo mieli okazję zobaczyć je na własne oczy lub czytali o nich z czystej ciekawości. Niektóre, czasem nawet banalne pytania o takie ikony, mogą jednak sprawić komuś ogromną trudność.

Huragan wyrzucił na brzeg potwora. Brytyjczycy już zaczęli nazywać go NessieHuragan wyrzucił na brzeg potwora. Brytyjczycy już zaczęli nazywać go NessieCzytaj dalej

Właśnie tak stało się Milionerach w odcinku, który wyemitowany przez stację TVN został w środę wieczorem. Hubert Urbański zadał pozornie banalne pytanie, pani Karolina Kwaśniewska-Grela miała z nim jednak ogromny problem.

Turyści na pewno by znali odpowiedź

- Gdzie znajduje się Olimp, masyw górski, który według starożytnych wierzeń zamieszkiwali bogowie? - zapytał Hubert Urbański.

Pojawiły się również tradycyjnie cztery warianty odpowiedzi:

a) na Peloponezie

b) na Cyprze

c) w północnej Grecji

d) na Krecie

Kłopotliwe pytanie w Milionerach

Było to pytanie o 75 tysięcy złotych, a pani Karolina nie była pewna odpowiedzi. Od razu wykluczyła opcję b), a skłaniała się ku a), jednak nie była pewna. Ostatecznie zdecydowała się skorzystać z koła ratunkowego "50:50".

Po jego użyciu pozostały odpowiedzi b) oraz c). Ostatecznie uczestniczka zaznaczyła c), która oczywiście była prawidłowa. Wszyscy fani Grecji oraz podróży po Europie bez wątpienia odpowiedzieliby bez zastanowienia, pamiętajmy jednak, że w studiu emocje sięgają maksimum, a pytania wydają się o wiele trudniejsze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gratulacje spływają od fanów. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mają powody do świętowania „W końcu”
  2. Pilna decyzja GIF. Z aptek zniknął ważny lek
  3. Młoda Polka zmarła w Chinach. Rodzina błaga o pomoc, sami nie mogą nic zrobić, są bezradni
  4. Pilny apel polskiej policji do turystów. Ogromne oszustwo, wielu zostało już bez pieniędzy
  5. Straszne znalezisko na plaży. Potwór wygląda okropnie, interweniowała policja [FILM]
  6. Ponad 20 osób nie żyje, jest wielu poszkodowanych. Tragiczny bilans zwiększa się z każdą godziną

Źródło: Gazeta.pl

Następny artykuł