turyści restauracjazdjęcie poglądowe/Creative Commons CC-BY-SA-2.5/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.5/deed.en

Podsłuchał turystów w restauracji w Zakopanem. Włos jeży się na głowie, zero zahamowań

Turyści na wakacjach często czują się bezkarni i zapominają o wszelkich zasadach. Nie tylko zdarza im się przymykać oko na kwestie bezpieczeństwa nad wodą czy na drogach, ale również ignorują zasady dobrego wychowania. Informacja o takiej właśnie sytuacji dotarła również do naszej redakcji.

Turyści w tym roku skupiają się przede wszystkim na wypoczynku w kraju. Większość stawia na góry lub morze, część wybiera również Mazury. Jeden z naszych czytelników postanowił podzielić się z nami przeżyciem, którego doświadczył w jednej z restauracji w Zakopanem. Zaobserwował zachowanie małżeństwa turystów, którzy odwiedzili lokal wraz ze swoim dzieckiem.

Dantejskie sceny na Pomorzu. Mama i mały synek nie żyjąDantejskie sceny na Pomorzu. Mama i mały synek nie żyjąCzytaj dalej

Turyści nie mają skrupułów? Okropne zachowanie

Nasz czytelnik, pragnący zachować anonimowość, postanowił spędzić weekend w Zakopanem. Wybrał się wraz ze swoją partnerką do jednej z popularniejszych restauracji, znajdujących się nieopodal Krupówek. Podczas oczekiwania na posiłek, ich uwagę przykuła rodzina siedząca nieopodal. Jak sam określa, widać, że byli to turyści, którzy "nie mieli żadnych skrupułów nawet w miejscu publicznym".

Jak opisuje nam czytelnik, para prowadziła zażartą dyskusję szeptem, który jednak wcale nie był tak cichy, jak mogło im się wydawać. Cały czas spędzony w restauracji zajmowali się obgadywaniem wszystkich wokół, intensywnie wpatrując się w swoje "ofiary". Zgodnie z wiadomością, "brane pod lupę" miało być dosłownie wszystko - od stroju innych gości, przez ceny zamówionych przez innych dań, na makijażu i butach kobiet kończąc. Jak można się domyślić, nie były to pochlebne komentarze.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszedł do morza, po chwili pędem wracał na plażę. Skandal, wszystko wyszło na jaw
2. Powstanie nowy fundusz dla wczasowiczów. Dostaną pieniądze za odwołaną wycieczkę

Niestety uwagi wymieniane przez parę, która najwyraźniej zapomniała o swoim kilkuletnim dziecku bawiącym się pod stołem, były wyjątkowo wulgarne i nieprzyjemne. Oceny pokroju "biedaki", "brzydale" czy "przebrzydli bogacze" to jedynie część z okropnych sformułowań. Ważne jest, by nigdy nie zapominać, że urlop to nie jest czas na zapominanie o podstawowych zasadach kultury oraz obowiązujących regułach życia społecznego.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny tragiczny występ Roberta Kubicy. Były mistrz świata bez litości dla Polaka, "jest dramatyczny"
  2. Jacek Kurski wolałby o tym zapomnieć, ujawniono nagranie. Śpiewa o bieliźnie, tańcach i barmanach
  3. Zamykają nowe miejsca nad morzem. Klamka zapadła
  4. Nagrali turystów w akcji. Szczyt ignorancji i bezmyślności przekroczony
  5. Od dziś nowość w przemieszczaniu się po Polsce. Ważna wiadomość na wakacje
  6. Suczka labradora urodziła 13 szczeniaków. Nie wynik imponuje, ale ich wygląd

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł