turyści nie żyjeFot. Pixabay.com xaam-fotografiert

Niestety, nie żyje. Chciał tylko zrobić zdjęcie, tragiczna wiadomość ze świata

Turyści mieli przeżyć przygodę życia. Podróżni wybrali się w piękne miejsce pełne atrakcji. Podczas wycieczki jeden z nich postanowił zrobić pamiątkowe zdjęcie. Niestety zginął w tragicznych okolicznościach. Na miejscu natychmiast pojawili się ratownicy, jednak było już za późno na udzielenie pomocy. Wakacje skończyły się prawdziwym koszmarem.

Turyści spędzali wczasy w egzotycznym miejscu, które cieszy się coraz większą popularnością zwłaszcza wśród mieszkańców Europy. W związku z pandemią koronawirusa ich lot powrotny został jednak odwołany. Mimo przeciwności losu grupa młodych podróżnych postanowiła wykorzystać ten dodatkowy czas i wybrała się nad wodospad. Podczas robienia pamiątkowego zdjęcia doszło do tragedii.

Autobus uderzył w most, dzieci w środku. Dramatyczne wiadomości z zagranicyAutobus uderzył w most, dzieci w środku. Dramatyczne wiadomości z zagranicyCzytaj dalej

Turyści, którzy na własne oczy zobaczyli Tajlandię, przyznają, że to wyjątkowe miejsce. Egzotyczna podróż zazwyczaj wiąże się z wieloma atrakcjami - od doznań kulinarnych po malownicze krajobrazy. Grupa młodych wczasowiczów zaplanowała także jeżdżenie motorami po okolicy. Okazało się, że z powodu pandemii SARS-CoV-2 nie mogą wrócić do domu.

Na zakończenie wakacji turyści przeżyli tragedią

Gdy turyści mieli już skończyć swoje wakacje i wrócić do domu, dowiedzieli się, że ich lot został odwołany. W związku z wybuchem pandemii koronawirusa połączenia lotnicze na całym świecie były masowo zawieszane. Jednak grupa młodych podróżnych uznała, że to nie koniec świata i postanowiła wykorzystać ten dodatkowy czas na zwiedzanie. Wśród nich był 22-letni mężczyzna, Soipov Abdullokh.

Turyści postanowili wynająć motocykle i pojechać nad wodospad Ngao. Tam grupa podziwiała piękne widoki, nie przejmując się za bardzo wybuchem pandemii ani odwołanymi lotami. Dziki wodospad zrobił na nich ogromne wrażenie i szybko zapomnieli o problemach związanych z powrotem. Soipov Abdullokh chciał jeszcze zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na szczycie Ngao. 22-latek ustawił się z aparatem na skałach i wtedy wydarzyła się tragedia. Mężczyzna poślizgnął się na wilgotnych kamieniach i runął 15 metrów w dół - wprost na sały przy wodospadzie.

Dzisiaj grzeje: 1. Daniel nie żyje. Dramatyczna wiadomość obiegła Polskę
2. Przepyszny, niepowtarzalny rosół bez włoszczyzny. Zamiast niej dodać należy składniki, które każdy ma w domu

Turyści szybko zawiadomili służby ratunkowe i na miejscu natychmiasto pojawili się lekarze. Niestety na pomoc było za późno - 22-letni Soipov Abdullokh zginął na miejscu. W innym z naszych tekstów ppisaliśmy o dramatycznej śmierci turysty na plaży.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skazał piękną klacz na śmierć. Wolontariusze błagają o pomoc, zostały ostatnie godziny
  2. Milionerzy: Dostał niezwykle ciężkie pytanie za 40000 zł. Znasz poprawną odpowiedź?
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Na zdjęciu ukrywa się pies. 98% osób nie jest w stanie go znaleźć po 10 minutach, widzisz go?

Źródło: o2.pl

Następny artykuł