turyści zostawili śmieciFot. pxhere.com/ CC0/ zdjęcie poglądowe

Oburzające zachowanie turystów, są zdjęcia. Karygodne, są poszukiwani

Turyści nie zawsze wiedzą, jakie zasady panują w miejscu, gdzie spędzają wakacje. Mogłoby się wydawać, że kwestia zachowania w lesie jest oczywista. Kolejne oburzające zdjęcia obiegły portale społecznościowe.

Turyści w te wakacje szukają ustronnych miejsc, gdzie nie będą mieli kontaktu ze zbyt wieloma osobami. Skutkuje to pojawianiem się biwaków w miejscach, które nie są do tego przeznaczone. Być może nie byłoby to problemem, gdyby nie karygodne zachowanie osób nie szanujących środowiska naturalnego. Podobny problem ma Nadleśnictwo Śnieżka.

Jest decyzja, polski rząd utrzymuje obostrzenie. Polacy muszą się przygotowaćJest decyzja, polski rząd utrzymuje obostrzenie. Polacy muszą się przygotowaćCzytaj dalej

Turyści powinni się zgłosić sami po to, co zostawili

Nadleśnictwo Baligród aktywnie prowadzi swój profil na Facebooku, gdzie zamieszcza przede wszystkim piękne zdjęcia dzikich zwierząt, roślin i grzybów. Czasami zdarzają się jednak fotografie dokumentujące wandalizm. Tak było w niedzielę, gdy leśnicy zamieścili zdjęcia przesłane przez osobę spacerującą po lesie. Wraz z nimi pojawiło się ogłoszenie, skierowane do sprawców karygodnego czynu.

- Państwa z okolic Leżajska zapraszamy po swoje śmieci...do odebrania u leśniczego w Bukowcu nr 20. Super pewnie się odpoczęło, wjechało autem do lasu , dziko pobiwakowało a śmieci dyskretnie pod wiatą zostawiło...czekam cierpliwie do wtorku...potem ruszam z tym towarem do właściciela tego auta...poznamy się mam nadzieję !!!! - czytamy na profilu Nadleśnictwo Baligród, Lasy Państwowe

Dzisiaj grzeje: 1. Padły strzały podczas konferencji Donalda Trumpa. Druzgocące doniesienia
2. Potwierdzone: Rząd wprowadza nowy dodatek do emerytury. Świadczenia wystrzelą dla sporej grupy osób

Zdjęcia bezprecedensowo ujawniają skandaliczną prawdę. Turyści pozostawili po sobie mnóstwo śmieci, które zamiast zabrać ze sobą, pozostawili pod wiatą służącą jako schronienie i miejsce relaksu. Dodatkowo okazało się, że namioty zostały rozstawione w miejscu, które nie jest oznaczonym biwakiem ani kempingiem. Samochód był zaparkowany w leśnych ostępach.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jerzy Janowicz i Marta Domachowska na plaży. Roznegliżowana para nie szczędziła sobie czułości (FOTO)
  2. Monika Kurska nie miała łatwo. Były mąż, Jacek Kurski chciał wykorzystać jej sytuację finansową?
  3. Tysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świata
  4. Hit, wyciekło zdjęcie Macierewicza na wakacjach. Poszalał
  5. Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstyd
  6. Położył się na ganku, domownicy zadzwonili po służby. Nie mieści się w głowie, co zrobili niedźwiedziowi

Źródło: Facebook

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł