turyści covidFot. pixabay.com/ Candid_Shots

Minister zdrowia potwierdza, obowiązkowe maseczki w miejscach publicznych w jednym kraju. Turyści zrozpaczeni wiadomościami

Turyści nie będą zachwyceni nową decyzją ministra zdrowia. Dotyczy noszenia maseczek w miejscach publicznych. Wszystko w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa na terenie państwa.

Turyści mogą czuć się zawiedzeni nową decyzją ministerstwa zdrowia, jednak została ona wprowadzona dla ich bezpieczeństwa. Chodzi o nakaz zasłaniania nosa i ust na otwartej przestrzeni i w kontaktach między osobami, które ze sobą nie mieszkają.

Już za kilka dni ważna zmiana dla wszystkich Polaków. Europejczycy już się buntują. Nie będzie łatwoJuż za kilka dni ważna zmiana dla wszystkich Polaków. Europejczycy już się buntują. Nie będzie łatwoCzytaj dalej

Ministerstwo zdrowia zmienia zasady. Turyści nie będą zachwyceni

Szef resortu zdrowia Roberto Speranza we wtorek przedstawił we włoskiej Izbie Deputowanych nowe zasady dotyczące walki z pandemią koronawirusa. Wśród trzech "fundamentalnych reguł" znalazł się obowiązek zasłaniania nosa i ust w całym kraju, również na otwartej przestrzeni. Drugą regułą jest utrzymywanie dystansu społecznego, a trzecią - regularne mycie rąk.

- Skupiska są realnym ryzykiem, na które nie możemy sobie pozwolić - oświadczył minister.

Speranza podkreślił, że następne miesiące koegzystencji z wirusem nie będą dla Włochów łatwe. Zachęcał jednak do narodowej mobilizacji i jedności, jaka panowała w marcu podczas najostrzejszej fazy epidemii w kraju.

- We Włoszech w obecnym momencie sytuacja jest lepsza niż w innych państwach UE; radzimy sobie lepiej w tej drugiej fali pandemii, ale nie możemy się łudzić i sądzić na podstawie danych, że nic nam nie grozi - zastrzegł.

TVN informuje: rząd chce wprowadzić godzinę policyjną dla części kraju. Za granicą jest tragicznieTVN informuje: rząd chce wprowadzić godzinę policyjną dla części kraju. Za granicą jest tragicznieCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje: 1. Media podały dramatyczne wiadomości, wszystkie ofiary śmiertelne są Polakami. Tragedia za granicą
2. Czy Kinga Duda jest zadowolona z nowej roli? Wielu może być zaskoczonych
3. Uwaga, poważny komunikat dla Polaków. Najgorsza sytuacja od dawna, można zapomnieć o beztroskim wypoczynku

Minister zwrócił uwagę, że doszło do istotnej zmiany przebiegu zakażeń. Zniknęły ogniska, które były bardziej zaatakowane przez koronawirusa - obecnie Covid jest wszędzie i wszyscy są tak samo odpowiedzialni za przestrzeganie reguł reżimu sanitarnego.

Minister zdrowia wygadał się w Polsacie. Nie ma żadnych złudzeń. Minister zdrowia wygadał się w Polsacie. Nie ma żadnych złudzeń. "Będziemy utrzymywali reżim". Złe wieści dla Polaków i turystów zza granicyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszedł do klatki z niedźwiedziem, został śmiertelnie poturbowany. Czy niedźwiedź z cyrku zostanie uśpiony?
  2. Zmiana czasu 2020: Kiedy przestawiamy zegarki na czas zimowy?
  3. Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcie z wyprawy sprzed 22 lat. Totalna petarda, nie da się oderwać oczu
  4. Wyciekły porażające zdjęcia z Chin. Nie do wiary, co się tam wyprawia
  5. Otworzyli mumię sprzed 2500 lat. Wszystko się nagrało, widok zapiera dech
  6. Kotek o dwóch pyszczkach przyszedł na świat. Właściciele nie wierzyli własnym oczom, nikt nie dawał mu szans

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł