turyści dostaną pieniądzefot. unsplash.com/ Jack Ward

Dają ponad 400 zł. Tylko za to, że odwiedzisz ich miasto

Turyści mogą liczyć na wsparcie miasta, do którego się wybierają. Lokalne władze ogłosiły, że osoby, które odwiedzą miasto otrzymają równowartość ponad 400 zł. Będzie można je wykorzystać w niemal wszystkich hotelach, restauracjach, kawiarniach czy barach.

Turyści odwiedzający kultowe europejskie miasto będą mogli na tym skorzystać. Lokalne władze zaoferowały przyjezdnym bon o równowartości około 410 złotych za sam przyjazd do miasta. Będzie go można wykorzystać w wielu punktach miasta.

Makabra, stanął w płomieniach, ogromny cios. Makabra, stanął w płomieniach, ogromny cios. "Wygląda na podpalenie"Czytaj dalej

Turyści dostaną 400 zł

Władze Genewy proponują turystom, którzy zdecydują się przyjechać do miasta na przynajmniej 2 dni, kartę podarunkową o wartości 100 franków szwajcarskich, czyli około 410 zł. Będzie można go wykorzystać w prawie wszystkich restauracjach, kawiarniach czy barach, a także w 95 proc. hoteli w Genewie.

Projekt potrwa do końca roku, jednak istnieje możliwość przedłużenia go na 2021 rok. Celem akcji jest wsparcie branży turystycznej, która ucierpiała ze względu na trwającą pandemię koronawirusa SARS-CoV-2. Aż 15 tys. osób w całej 200-tys. Genewie jest zatrudniona w sektorze tuystycznym. Jak podaje portal Dziennik, w tym roku w lipcu obłożenie hoteli było mniejsze o 65 proc. w porównaniu z analogicznym miesiącem w zeszłym roku.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia ogłosiło ważne zmiany. Nowe zasady dotyczące kwarantanny wchodzą w życie
2. Tragedia na północy Polski. Nie było szans, nie żyje
3. Ważny komunikat Lidla, wystarczy spełnić jeden warunek, aby skorzystać. Klienci są zachwyceni

W Szwajcarii potwierdzono ponad 36 tys. przypadków zakażenia koronawirusem, z czego ponad 2 tys. osób zmarło. Liczba nowych przypadków w ciągu doby od 11 kwietnia nie przekracza 400. Polska również zaproponowała program świadczeń wakacyjnych, trzeba jednak bardzo uważać, żeby nie wpaść w pułapkę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje legendarny sportowiec. Przed śmiercią wykryto u niego COVID-19
  2. Podchwytliwe pytanie w Milionerach za 40 tys. zł. Uczestniczka miała z nim duży probelm
  3. Weszli na strych w polskiej szkole i zamarli. Widok zapamiętają na zawsze
  4. Co się działo w Karpaczu? Klaudia wysłała nam zdjęcia, przecieramy oczy
  5. Byliście w Skalnym Mieście? Jest bardzo blisko
  6. Golden retriever za nic nie chce opuścić parku. Właściciele nagrali genialny protest

Źródło: Dziennik

Następny artykuł