turyści na wycieczkowcuScreen/youtube/Aviation Follower

Wielka awantura na luksusowym wycieczkowcu. Bójka i gaz pieprzowy [FILM]

Turyści na wycieczkowcu dowiedzieli się, że nie mogą zejść na ląd i muszą pozostać na pokładzie. W końcu stracili cierpliwość i wybuchła wielka awantura.

Turyści z całego świata bardzo chętnie biorą udział w rejsach, podczas których przebywają na pokładach potężnych, luksusowych wycieczkowców przez dłuższy czas. Niestety w dobie szalejącego na świecie koronawirusa, takie wycieczki są wyjątkowo ryzykowne i często jest przyczyną ogromnych problemów. Tak stało się w przypadku statku MSC Meraviglia, którego przez dłuższy czas w ubiegłym tygodniu nie chciał przyjąć żaden port. Napięcie wśród turystów na statku było ogromne i przełożyło się na wybuch agresji.

Pilna, wieczorna akcja służb na polskim lotnisku. Karetki, ludzie w kombinezonach i policjaPilna, wieczorna akcja służb na polskim lotnisku. Karetki, ludzie w kombinezonach i policjaCzytaj dalej

Turyści nie wytrzymali, doszło do bójki

W ubiegłym tygodniu przyjęcia wycieczkowca MSC Meraviglia odmówił porto w Ocho Rios na Jamajce oraz George Town na Kajmanach. Pasażerowie nie mogli schodzić z pokładu, a frustracja rosła błyskawicznie. Na wycieczce było m.in. kilkuset Włochów, którzy obawiali się, że zostaną poddani kwarantannie.

W sieci pojawiło się nagranie, na którym wyraźnie widać, jak napięta była sytuacja. Kilku pasażerów rozpętało bójkę z ochroną na pokładzie. Służby były zmuszone użyć gazy pieprzowego, aby uspokoić napastników.

- Niestety dwójka pijanych pasażerów zachowywała się agresywnie - także wobec niektórych muzyków umilających gościom pobyt na statku. Z tego powodu członkowie ochrony zostali zmuszeni do uspokojenia wspomnianych pasażerów, z którymi sytuacja została później wyjaśniona i rozwiązana w pokojowy i spokojny sposób - cytuje oficjalne oświadczenie firmy MSC Cruises portal Onet.

Dzisiaj grzeje: 1. 13-letni Łukasz wrócił z wakacji i zaczął go boleć brzuch. Po usłyszeniu diagnozy, pod rodziną ugięły się nogi
2. 1,2 tys. kierowców straciło dowody rejestracyjne, inni zapłacili 500 zł mandatu. Twoje auto też może być skontrolowane

Na szczęście ostatecznie wycieczkowiec zgodził się przyjąć port Cozumel w Meksyku. Choć tamtejsze władze początkowo odmówiły przyjęcia statku, po przeprowadzeniu badań i upewnieniu się, że nie ma zagrożenia koronawirusem, pasażerowie mogli zejść na ląd.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy masowo popełniają największy błąd podczas gotowania rosołu. Właśnie dlatego nie ma idealnego smaku
  2. Produkt sprowadzany z Chin jedliśmy wszyscy. Przez koronawirusa kosmicznie podrożeje
  3. Gdzie kręcono "Ranczo"? Jest w zupełnie innym miejscu niż wielu myśli, turyści je uwielbiają
  4. Dziwniejszej rzeczy samolotem w historii nie przewoził nikt. Celnicy przecierali oczy ze zdumienia
  5. 2 mln zł kary dla Ryanair. Turyści pozostawieni 200 kilometrów od lotniska
  6. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka

Źródło: Onet

Następny artykuł