turyści wyrzuconaFot. Facebook/Andrea Worldwide

Nie chcieli wpuścić jej na pokład. Wszystko przez jej koszulkę, płonęła ze wstydu

Turyści podróżujący samolotami muszą przestrzegać wielu zasad. Niektóre z nich nie są nigdzie zapisane, a i tak nieprzestrzegania ich można pożałować. Przekonała się o tym pewna pasażerka, której bluzka nie spodobała się załodze.

Turyści, wyruszając w podróż, zawsze muszą mieć na uwadze dobro swoich współpasażerów oraz miejscowych. Pamiętajmy, że w końcu jesteśmy tyko gośćmi i nie należy nam się wszystko - musimy przestrzegać panujących w innych krajach zwyczajów czy tradycji. Czasem jednak gusta i poglądy ludzi są tak różne, że można się bardzo zdziwić.

Stan kryzysowy w dwóch krajach. Poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa żywnościowegoStan kryzysowy w dwóch krajach. Poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa żywnościowegoCzytaj dalej

Przekonała się o tym pasażerka, która w połowie stycznia miała wylatywać z lotniska w Denver w USA. Przez swoją bluzkę nie została wpuszczona na pokład i najadła się wstydu przed wszystkimi współpasażerami.

Turyści muszą uważać na każdym kroku

Andrea Worldwide na lotnisku dowiedziała się, że ma nieodpowiedni strój i nie zostanie wpuszczona na pokład samolotu linii United Airlines. Chodziło o jej dekolt, który zdaniem obsługi był zbyt głęboki i "pokazywał za wiele".

Świat dowiedział się o tej bulwersującej sprawie dopiero gdy ta trafiła do mediów. Jak opowiedziała pasażerka, została wywołana z kolejki przy bramkach, a pracownik linii wyjaśnił jej, co jego zdaniem jest nie tak - widać było część jej biustonosza.

- Wszystkie spojrzenia były skierowane na mnie - wspomina w rozmowie z CBS4.

Czuła się zażenowana i upokorzona, nie chciała jednak się poddać.

Spaliła się ze wstydu

Po dłuższej dyskusji pracownicy linii zmienili zdanie i pozwolili jej wsiąść na pokład, lecz cała przyjemność z podróży już została zniszczona. W ramach rekompensaty kobiecie zaoferowano voucher na kolejny lot, jednak to nie poprawiło jej humoru i nie sprawiło, że pozbyła się poczucia wstydu.

Andrea odmówiła przyjęcia vouchera i dobitnie stwierdziła, że pieniądze nie zrekompensują jej tej chwili pełnej wstydu. Głośno stwierdziła, że więcej z usług linii United Airlines nie skorzysta, choć do tej pory posiadała platynowe członkostwo w jej klubie.

W sprawie wypowiedział się również rzecznik linii. Okazało się, że firma rzeczywiście posiada wymogi dotyczące kwestii ubioru, jednak dotyczą one tylko i wyłącznie pracowników i ich rodzin, a nie przypadkowych pasażerów.

turyści samolot

Fot. Facebook/Andrea Worldwide

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rafał Brzozowski z partnerką. Gwiazdor TVP z piękna blondynką u boku na Telekamerach
  2. Domowa maseczka, którą każdy może przygotować. Wygładza zmarszczki i działa jak naturalny lifting
  3. Co najmniej 20 osób nie żyje, 16 rannych, również dzieci. Tragedia za granicą podczas nabożeństwa
  4. Stan kryzysowy w dwóch krajach. Poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa żywnościowego
  5. Niesamowite zdjęcie rzuciło internautów na kolana. Uchwycono magiczny moment przy -40 stopniach
  6. Chciała zabłysnąć na stoku. Nagle stała się pośmiewiskiem, internauci nie mają litości

Źródło: Gazeta.pl

Następny artykuł