Turyści mu zazdroszczą. Pobił rekordPixabay.com/Free-Photos/zdjęcie poglądowe

Pobił rekord świata na pokładzie samolotu. Inni turyści mogą mu pozazdrościć

Turyści z całego świata latają pomiędzy różnymi krajami. Wielu z nich robi to bardzo często. Jest wielu fanów latania samolotami. Jest jedna osoba, która pobiła niezwykły rekord. Podróżnicy mogą mu zazdrościć.

Turyści często decydują się na loty samolotem. W szczególności jeżeli chodzi o loty zagraniczne. Na świecie jest wielu miłośników latania, którzy każdą wolną chwilę poświęcają na podróże. Jest jeden mężczyzna, który pobił pewien rekord. Wielu mu zazdrości, ponieważ jego dokonanie robi wrażenie.

Stało się. Ważny dla Polaków kraj wprowadził ograniczeniaStało się. Ważny dla Polaków kraj wprowadził ograniczeniaCzytaj dalej

Turyści mu zazdroszczą. Pobił rekord

Tom Stuker to amerykański fan podróżowania. To właśnie on pobił rekord świata. Linie lotnicze United Airlines poinformowały, że mężczyzna przeleciał największą ilość mil na świecie. Stuker samolotem przebył aż 22 miliony mil, co w przeliczeniu daje 35 milionów kilometrów.

Simple Flying podaje, że pokonany przez pasażera dystans jest wystarczający, aby okrążyć 844 kulę ziemską. Można byłoby też polecieć na Księżyc i z powrotem aż 45 razy. Suker wyjaśnia, że w pewnym momencie postanowił latać dla samego latania.

Jak powiedział, miłość do tej formy podróżowania narodziła się w nim, kiedy wziął udział w konkursie linii United Airlines. Wtedy w ciągu 50 dni udało mu się odwiedzić 50 stanów USA. Od tamtej pory stał się fanatykiem latania. Przyznaje, że prawdopodobnie leciał już każdą trasą, którą obsługują wspomniane wcześniej linie lotnicze, oraz te obsługiwane przez mniejszych, współpracujących przewoźników.

Dzisiaj grzeje: 1. Popularny kurort trafił do czerwonej strefy. Sytuacja wymyka się spod kontroli
2. Protest w samym centrum Warszawy. Chcą zablokować wystąpienie Andrzeja Dudy
3. TVN wydało oświadczenie ws. Doroty Gardias. Pogodynka zwiedziła całą Polskę, teraz walczy o życie

Wiele osób zastanawia się, skąd mężczyzna bierze pieniądze na taką ilość lotów. Istnieją podejrzenia, że w latach 80. XX wieku zakupił dożywotni bilet. Dzięki niemu ma nieograniczoną możliwość podróżowania pierwszą klasą. Taki bilet ma kosztować 550 tysięcy dolarów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zobaczył na telefonie twarz zmarłego opiekuna i nie wytrzymał. Reakcja zwierzaka łamie serce
  2. Księżyc może być trudniejszy do skolonizowania niż myśleliśmy. Naukowcy podają powód
  3. Fani Dody po prostu osłupieli, pokazała się w pełnej krasie. Pokazała zdjęcia nad luksusowym basenem
  4. Niemal nikt nie wie o sekrecie Gór Sowich. Kilometry podziemnych korytarzy
  5. Monika Olejnik szaleje na jachcie, nie znaliśmy jej od tej strony. Ciężko uwierzyć, ile ma lat
  6. Border collie zaryzykował życiem dla 10-latka. Bez wahania stanął do walki z niebezpiecznym drapieżnikiem

Źródło: tanie-loty.com.pl

Następny artykuł