trójmiasto sceny jak z filmuFot. pixabay.com/ arembowski

Sceny jak z filmu na północy Polski. Padły strzały. Trwa obława

Trójmiasto było miejscem, gdzie rozegrały się sceny jak z filmu. Był pościg, podczas którego padły strzały. Policjanci poszukują mężczyzny, który po popełnieniu przestępstwa zbiegł funkcjonariuszom.

Trójmiasto było miejscem niewiarygodnego zdarzenia, które może przypominać sceny z filmu akcji. Policja ruszyła w pościg za mężczyzną, który zaczął uciekać, padły nawet strzały. Trwa obława, tożsamość uciekiniera jest znana.

Są ofiary śmiertelne i ranni. Doszło do silnej eksplozji. Niewiarygodne doniesienia ze świataSą ofiary śmiertelne i ranni. Doszło do silnej eksplozji. Niewiarygodne doniesienia ze świataCzytaj dalej

Trójmiasto: trwa obława na uciekiniera

Gdyńska policja poszukuje mężczyzny, który we wtorek 8.09.2020 po godz. 15 nie zatrzymał się do kontroli w centrum miasta, a następnie zbiegł w kierunku Działek Leśnych. Doszło do pościgu podczas którego padły strzały w kierunku uciekiniera.

Mężczyzna najpierw uciekał samochodem ze Śródmieścia w kierunku Działek Leśnych, a następnie porzucił pojazd i zbiegł na piechotę. Nie stosował się do poleceń policjantów, którzy nakazali mu się zatrzymać. Jeden z policjantów oddał strzał, nie celował jednak w uciekiniera.

Jak wyjaśnia asp. Jolanta Grunert z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni nie był to jednak strzał ostrzegawczy, a strzał oddany w celu wezwania pomocy. Funkcjonariusze stosują taką procedurę przede wszystkim gdy muszą się rozdzielić, aby zasygnlizować innym uczestnikom pościgu swoją pozycję. Uciekinierowi jednak udało się zbiec, policja zna jednak jego tożsamość.

Dzisiaj grzeje: 1. Olbrzymie niebezpieczeństwo na zachodzie Polski. Chaos. Trwa akcja
2. Ostra awantura na antenie Polsat News. "Tadeusz Rydzyk nie jest moim ojcem"

Policja ze względu na trwające czynności nie udziela żadnych dodatkowych informacji. Warto zwrócić uwagę, że zgodnie z zaostrzonymi w 2017 roku przepisami, niezatrzymanie się do kontroli drogowej jest obecnie przestępstwem. Dodatkowo, jeżeli okaże się, że w trakcie kontroli zbiegły kierowca był nietrzeźwy, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dorobił się milionów na przemyśle futrzarskim. Milioner tłumaczy się z warunków panujących na fermach zwierząt
  2. Ziemia ma tak naprawdę 16 lat. Astronomowie potwierdzają
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Dwa puszczone luzem psy śmiertelnie pogryzły jamnika na oczach właścicielki. Opiekun psów nie zareagował

Źródło: Dziennik Bałtycki

Następny artykuł