Torba znaleziona w Sopociepixinio.com/Bicanski (zdjęcie poglądowe)

Turysta w Sopocie znalazł podejrzaną torbę. Zaniemówił, gdy otworzył zamek, nie był w stanie zrobić kroku

Torba została znaleziona przez turystę, który przebywał na plaży w Sopocie. Mężczyzna postanowił otworzyć zamek. Zaniemówił, gdy zorientował się, co znalazł. Poinformował o tym policję. Poszukiwany jest właściciel torby.

Torba została zgubiona w Sopocie. Znalazł ją turysta z Warszawy, który otworzył ją i zobaczył coś niesamowitego. Postanowił powiadomić służby. Teraz poszukiwany jest właściciel znaleziska. Odzyskanie torby nie będzie jednak łatwe. Są wytyczne.

Autobus uderzył w most, dzieci w środku. Dramatyczne wiadomości z zagranicyAutobus uderzył w most, dzieci w środku. Dramatyczne wiadomości z zagranicyCzytaj dalej

Zagubiona torba. Skarb w środku

Wydarzyło się to pod koniec sierpnia. Mężczyzna z Warszawy postanowił pojechać na urlop nad polskie morze. Wybrał się do Sopotu. Tam stało się coś, czego na pewno nie zapomni. Idąc chodnikiem, znalazł torbę. Była ona wypchana pieniędzmi. Szybko powiadomił o tym policję. Teraz poszukiwany jest właściciel.

- Mężczyzna spacerując ul. Kościuszki zauważył leżące na chodniku pieniądze i przyniósł je do komendy policji. Do chwili obecnej funkcjonariuszom nie udało się ustalić ich właściciela. Jeżeli jesteś właścicielem znalezionej gotówki, skontaktuj się z naszymi policjantami - powiedziała Lucyna Rekowska, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Sopocie.

Nie wiadomo, o jakiej kwocie mowa. Może to być kilka lub nawet kilkanaście tysięcy złotych. Na pewno jest to duża kwota. Odzyskanie pieniędzy nie będzie łatwe, ponieważ policja musi zweryfikować, czy zgłaszająca się osoba faktycznie jest właścicielem torby.

Dzisiaj grzeje: 1. Daniel nie żyje. Dramatyczna wiadomość obiegła Polskę
2. Przepyszny, niepowtarzalny rosół bez włoszczyzny. Zamiast niej dodać należy składniki, które każdy ma w domu

- Osoba która utraciła te pieniądze i jest w stanie podać m.in. dokładną kwotę, sposób zapakowania oraz inne szczegóły, prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Rewirem Dzielnicowych Wydziału Prewencji lub dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Sopocie - wyjaśniła Rekowska.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagrano rzadkie zwierzę o niespotykanym wyglądzie. Większość ludzi nigdy wcześniej go nie widziała
  2. Otworzył wojskową konserwę z 1900 roku. Zawartość zwaliła go z nóg [wideo]
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Gigantyczny dog niemiecki zbliżył się do przerażonego szczeniaczka. Właścicielka nie reagowała

Źródło: Onet

Następny artykuł