TOPR zdał relację z poszukiwań turystyFacebook/Ochotnicza Straż Pożarna Bukowina Tatrzańska

Ważny komunikat TOPR dla wszystkich turystów. Intensywne poszukiwania

TOPR wydał ważny komunikat. Chodzi o poszukiwania turysty, który zaginął w ubiegły piątek. Przez wiele godzin trwały trudne poszukiwania. Wiadomo już jednak jak się one skończyły. Opisano to w kronice.

TOPR zdał relację z tego, jak potoczyły się poszukiwania zaginionego w ubiegły piątek turysty. Trwały one przez kilka godzin. O tym, jak się one zakończyły, poinformowamo w kronice. Jak brzmi jej treść?

Kolejny kraj zamyka się na przyjezdnych. Nie wpuszczą też PolakówKolejny kraj zamyka się na przyjezdnych. Nie wpuszczą też PolakówCzytaj dalej

TOPR o poszukiwaniach turysty

Do zdarzenia doszło w piątek. Przed godziną 21:00 do ratownika dyżurującego w schronisku nad Morskim Okiem zgłosił się mężczyzna, który poinformował o zaginięciu jego kolegi, który rano wyszedł na Rysy i nadal nie wrócił. Dodał, że nie miał ze sobą światła ani komórki. Służby zeszły znad Czarnego Stawu i zauważyły grupę turystów, którzy schodzili z Rys. Ratownicy mieli nadzieję, że w tym gronie znajduje się zaginiony mężczyzna. Tak jednak nie było. Rozpoczęto więc poszukiwania.

- Niestety turysta się nie pojawił. Z Centrali do Morskiego Oka wyjechało 2 ratowników, którzy przed 1 w nocy napotkali poszukiwanego turystę nad Czarnym Stawem i o 2.30 doprowadzili go do schroniska - można przeczytać w kronice Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Dzisiaj grzeje: 1. Niebezpieczna choroba wyeliminowana z całego kontynentu. Przełomowe doniesienia
2. Porażające informacje wyszły na jaw. Media odkryły, co zrobił Łukasz Szumowski. Nic nie da się ukryć
3. Jeszcze tylko podpis prezydenta i wjedzie nowa opłata. Wpływy będą ogromne

Jak pisze portal tatromaniak.pl, przed wyprawą w góry warto pamiętać o zabraniu latarki czołowej z zapasowymi bateriami o naładowanym telefonie. To podstawowe akcesoria, które są najbardziej przydatne w przypadku zaginięcia. Jakiś czas temu pisaliśmy o historii ludzi, którzy wyszli w góry nieprzygotowani. Zaapelowali do turystów. Można o tym przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać. Jej nowe zdjęcie łamie przyjęte kanony (FOTO)
  2. Podobnej wpadki w TVP Info jeszcze nie było. Widzowie nie mogli uwierzyć własnym oczom
  3. Turystka myślała, że robi zwykłe selfie. Kiedy zobaczyła, co uchwyciła, natychmiast poszła na policję
  4. Tragiczne wiadomości zza granicy. Zginęło co najmniej 90 osób, 1000 domów zniszczonych
  5. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
  6. 5-latka otoczona stadem 14 owczarków niemieckich. Ojciec wszystko nagrał

Źródło: tatromaniak.pl

Następny artykuł