Tomasz Zimoch o niewybuchach w lasach.Fot. Facebook.com/Tomasz Zimoch

Tomasz Zimoch poszedł na grzyby, musiał natychmiast wzywać pomoc. Apeluje do wszystkich Polaków

Tomasz Zimoch podczas wyjścia na grzyby przeżył niespodziewaną przygodę. Był zmuszony szybko wezwać pomoc. Teraz apeluje do wszystkich Polaków, którzy również chodzą na grzybobranie.

Tomasz Zimoch korzysta z jesiennej aury, jednak spacer po lesie przerwał posłowi militarny relikt. Teraz grzybiarz apeluje do innych znalazców o jak najszybszą interwencję. Podzielił się również stanowczą sugestią.

Nikt się nie spodziewał. TVN przekazał pilny, pomarańczowy alarm dla części Polaków, fatalne wieści dla osób wracających z weekenduNikt się nie spodziewał. TVN przekazał pilny, pomarańczowy alarm dla części Polaków, fatalne wieści dla osób wracających z weekenduCzytaj dalej

Tomasz Zimoch o polskich lasach

Jak podają reporterzy Wirtualnej Polski, poseł Tomasz Zimoch faktycznie może pochwalić się dwoma koszami m.in. prawdziwków, jednak pewne znalezisko wyjątkowo wzburzyło byłego dziennikarza. Nie są to zbiory ligi słynnego pana Janusza, jednak jak deklaruje sam poseł - sprawa jest poważna. Na mediach społecznościowych polityk podzielił się swoją historią z nadleśnictwa Czarnobór na Pomorzu Zachodnim.

- Właściwie same prawdziwki i ... kilka niewybuchów. Wysyp! Grzybów i niestety pozostałości po wojsku w lasach. Zapach prawdziwków rozsadza nozdrza, a niewybuchy ... rozsadzają saperzy! Dzisiaj strażnicy leśni opowiedzieli mi, co z niewybuchami potrafią czynić głupcy. Skóra cierpnie! Dobrej jesieni! - pisał na swoim Facebooku Tomasz Zimoch.

Tomasz Zimoch apeluje do grzybiarzy

Niewybuchy, na które natrafił Tomasz Zimoch, mogą doprowadzić do tragicznych w skutkach wypadków. Nigdy nie ma pewności, czy mina jest aktywna po kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu latach. Poseł natychmiast zadzwonił pod numer 112 i poinformował służby o znalezisku. Teraz polityk KO apeluje - grzybiarze nie powinni zabierać takich obiektów do domów, czy traktować jak pamiątki.

Dzisiaj grzeje: 1. Auschwitz znów na językach Niemców. Słowa mogą wbić w fotel. "Dziękuję za to"
2. Ciasto w 15 minut, niezwykły przepis i rewelacyjny smak. Efekt niesamowity przy oszczędności czasu i pracy
3. Klamka zapadła. Podjęli decyzję. Koniec z noszeniem maseczek. Wiadomości z Europy

- Panowie poinformowali mnie o tym, że w ciągu 72 godzin do niewybuchów ma przyjechać saper, aby rozbroić ładunki - relacjonował zdarzenie w rozmowie z Faktem Tomasz Zimoch.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Strażacy uratowali 2-tygodniowego kotka ze środka drogi. Kiedy go umyto, odkryto, że wygląda jak postać z filmu
  2. NASA zdradziła szczegóły legendarnej misji. Na naszych oczach tworzy się historia
  3. Kiedyś był hitem PRL-u, teraz na sam widok łzy lecą z oczu. Niestety, upadek zbliża się nieubłaganie
  4. Skandaliczne ustalenia ws. uwielbianego podróżnika. Na jego komputerze znaleziono najgorsze rzeczy
  5. Maryla Rodowicz bez ubrań biegała po hotelowych korytarzach. Kompromitujące fakty wyszły na jaw
  6. Niewiarygodne nagranie z Bielska-Białej podbija sieć. Trudno uwierzyć, co zrobili z owcami

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł