Tomasz Komenda znalazł nową pracęyoutube.com/ tvnpl (screen)

Niedawno byli w Indiach, teraz zatrudnią Tomasza Komendę. Wiadomo, co będzie robił

Tomasz Komenda przez 18 lat przebywał w więzieniu za coś, czego nie popełnił. Odkąd wyszedł, próbuje ułożyć sobie życie. Teraz dostał nową pracę. To nie jest zwykłe zatrudnienie. Komenda będzie pracował w szczytnym celu.

Tomasz Komenda spędził w więzieniu 18 lat. Oskarżono go o gwałt i zabójstwo, czego nie popełnił. Po prawie 20 latach udało mu się wyjść na wolność i rozpocząć nowe, normalne życie. Przez jakiś czas pracował w myjni samochodowej, jednak nie wspomina dobrze tej pracy, ponieważ często zaczepiali go ludzie prosząc o zdjęcie. Teraz dostał nowe zatrudnienie. Wiadomo, co będzie robił.

Z ostatniej chwili: samolot z prezydentem miał zderzenie. Fatalne informacje za granicyZ ostatniej chwili: samolot z prezydentem miał zderzenie. Fatalne informacje za granicyCzytaj dalej

Tomasz Komenda ma nową pracę

Komenda mógł wybrać pracę w jednym z trzech miejsc. Do wyboru miał zatrudnienie w tuningu pojazdów, warszawskiej restauracji oraz w Fundacji Braci Collins. Ostatecznie wybrał tę ostatnią opcję, o czym na Facebooku poinformował Rafał Collins. Dodał, że jest niezwykle zadowolony z tego, że Komenda wybrał właśnie ich i zaznaczył, że mężczyzna będzie pracował z małą grupą ludzi. Dzięki temu uniknie zaczepiania przez innych.

- Tomek dostanie od nas szanse na rozwój, początkowo w zakresie jego obowiązków będzie leżał jedynie jego rozwój osobisty - powiedział Rafał Collins. - A tak totalnie od siebie dodam tylko, że to jest straszna farsa, iż Tomek wciąż czeka na zadośćuczynienie od Państwa i musiał pracować po myjniach, jego wyrok nie zakończył się w momencie wyjścia z więzienia, on wciąż trwał - zakończył.

Dzisiaj grzeje: 1. Największa tajemnica Tatrzańskiego Parku Narodowego. Do dziś spędza sen z powiek turystom
2. Niesamowite wieści, Tomasz Komenda zdobył nową pracę u gwiazdora TVN. Poruszające, czym się zajmie
3. Poszli na grzyby i nagle zamarli, nikt by nie przewidział, co znajdą. Wstrzymano ruch, ogromne zagrożenie

Bracia Collins są właścicielami warsztatu samochodowego, który zajmuje się modyfikacjami pojazdów. Dzięki tej firmie, bracia zyskali popularność w brytyjskich mediach społecznościowych. Popularność w Polsce dała im współpraca z telewizjami oraz sławni klienci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Monitoring nagrał kuriera wchodzącego na cudzą posesję. Czworonożny obrońca dał mu niezapomnianą nauczkę
  2. Ciała niebieskie w Układzie Słonecznym, na których może istnieć życie
  3. Zrobił dziewczynie zdjęcie nad czerwonym jeziorem. Nie zauważyli, co pływa w wodzie, prawda gorsza niż fikcja
  4. Nikt się nie spodziewał. TVN przekazał alarm dla 2 województw, lepiej nie wychodzić z domu
  5. Dziesiątki tysięcy ton odpadów z Niemiec trafi do Polski. Podjęto decyzję, w głowie się nie mieści
  6. Nieoczekiwanie przerwany wyjazd na kemping. W środku nocy wygłodniałe stado otoczyło rodzinę

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł