Tomasz Karolak dramatfot. instagram/tomasz karolak

Burza wokół polskiego aktora. Zbuntował się i poniósł konsekwencje. Międzynarodowa firma odpowiada na zarzuty

Tomasz Karolak jest jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów w Polsce. Aktora Polacy mogą oglądać głównie w popularnych polskich komediach. Pomiędzy planami zdjęciowymi aktor znajduje czas na zwyczajne życie, które nie zawsze jest zabawne tak, jak produkcje, w których gra.

Tomasz Karolak jest jednym z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów. Każdego roku powstaje kilka produkcji, do których Karolak jest zapraszany. Aktora można zobaczyć głównie w produkcjach komediowych, lecz jak się okazuje, w życiu prywatnym nie brakuje u Karolaka dramatów. Jedne z nich odbył się niedawno w Warszawie.

Samolot wyleciał z Polski, doszło do zderzenia. Wiadomość obiegła mediaSamolot wyleciał z Polski, doszło do zderzenia. Wiadomość obiegła mediaCzytaj dalej

Dramat Tomasza Karolaka

Jak czytamy na portalu o2.pl, Tomasz Karolak wybrał się na zakupy, gdzie spotkał go zatrważający dramat. O wszystkim aktor poinformował w swoich social mediach. W sieci bardzo szybko pojawiły się komentarze i opinie na temat przedstawionej przez Karolaka sytuacji. Tomasz Karolak wszedł do sklepu IKEA bez maseczki i został poproszony przez ochroniarza o opuszczenie marketu. Zbuntowany aktor tak opowiedział o zdarzeniu:

- Właśnie zostałem wyproszony ze sklepu IKEA dlatego, że nie zasłaniałem maseczką ust i nosa. Mimo że mam z badania krwi, że wszystko jest w porządku, bo egzystuję na planach filmowych. Chcieli wezwać policję, a to ja powinienem to zrobić, ponieważ bezpodstawnie usunięto mnie ze sklepu. A zakrywanie maseczką ust i nosa jest, jak wiadomo, sprzeczne z konstytucją i jest tylko zaleceniem. Poza tym jestem człowiekiem, który dba o własne zdrowie i chyba prędzej bym się od ochroniarza zaraził - powiedział aktor na swoim InstaStory.

Dzisiaj grzeje: 1. Jej stan jest krytyczny. Polityk zarażona koronawirusem
2. Dramatyczna wiadomość z Chorwacji. Spełnia się czarny scenariusz
3. Podczas powrotu z wakacji, zapomnieli dziadka. 60-latka znaleźli pod Wrocławiem

IKEA odpiera zarzuty

Jak się okazuje, teleshow.wp.pl skontaktował się z przedstawicielami IKEA i zapytał o zaistniałą sytuację. Mimo wszystko spółka nie odniosła się stricte do zachowania aktora, lecz do zasad, jakie panują w firmie.

- Zdrowie naszych pracowników oraz klientów traktujemy priorytetowo, dlatego na terenie sklepów IKEA egzekwujemy obowiązek zasłaniana ust i nosa. Nie obsługujemy klientów, którzy nie zakrywają ust i nosa przy pomocy odzieży lub jej części, maseczek lub przyłbic ochronnych, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym pracownikom oraz osobom odwiedzającym nasze sklepy. Informujemy o tym klientów za pośrednictwem mediów, komunikaty na ten temat umieściliśmy również w naszych sklepach - czytamy w oświadczeniu sklepu IKEA.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gigantyczna strata dla świata polskiego sportu. Nie żyje były mistrz Polski i legenda jednego z najlepszych klubów w kraju
  2. Opiekunka potajemnie wyszła za 88-letniego Władysława, dramat rodziny. "Był cały brązowy, wyglądał jak wilkołak"
  3. Turystka myślała, że robi zwykłe selfie. Kiedy zobaczyła, co uchwyciła, natychmiast poszła na policję
  4. Tragiczne wiadomości zza granicy. Zginęło co najmniej 90 osób, 1000 domów zniszczonych
  5. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
  6. Doberman bawił się z dzieckiem, nagle się na nie rzucił. Gdy matka poznała powód, nie mogła się pozbierać

Źródło: o2/ teleshow.wp.pl

Następny artykuł