Teściowa największym problemem wyjazdu.Fot. Wikipedia.org/Kapitel/CC0 1.0/https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/deed.pl

Renata spędziła urlop nad polskim morzem. Teściowa zamieniła jej wakacje w koszmar

Teściowa przekreśliła ich szanse na relaksujący urlop. Historia pani Renaty relacjonowana przez WP może zdarzyć się każdemu. Lepiej uważać, z kim jedzie się na wakacje.

Teściowa pokrzyżowała plany najbliższych. Pani Renata postanowiła wybrać się z partnerem na 2-tygodniowy wyjazd. Miał to być długo wyczekiwany urlop nad morzem, który choć przez chwilę oderwie parę od problemów dnia codziennego. Niestety, przeważył konflikt międzypokoleniowy. Teraz będą pamiętać, jak dobierać współtowarzyszy podróży.

Tragedia, prom z pasażerami zatonął. Wydobyto już 27 ciał, akcja wciąż trwa, okropna wiadomość ze świataTragedia, prom z pasażerami zatonął. Wydobyto już 27 ciał, akcja wciąż trwa, okropna wiadomość ze świataCzytaj dalej

Teściowa zarzewiem problemów

Jak relacjonuje redakcja Wirtualnej Polski, pani Renata po 2 latach braku prawdziwych wakacji, postanowiła wyjechać na urlop. Miały to być 2 tygodnie sam na sam ze swoim partnerem, jednak rodzice mężczyzny wykupili wczasy w tym samym kurorcie w Polsce, na ten sam termin. Chcąc nie chcąc para wybrała się na wakacje w powiększonym składzie. Niestety teściowa pani Renaty miała inną wizję wyjazdu.

– Teść zaproponował wspólny wyjazd, a my się zgodziliśmy, co później okazało się wielkim błędem. Muszę zaznaczyć, że to był tak naprawdę nasz pierwszy dłuższy wyjazd od dwóch lat. Wcześniej zarówno ja, jak i narzeczony byliśmy pochłonięci ciężką pracą - opowiada dziennikarzom WP pani Renata.

Teściowa musi odejść

Według historii opublikowanej na łamach WP początkowo teściowa miała pewne obiekcje, co do formy wypoczynku pary. Podobno krytykowała panią Renatę za długość opalania się na plaży, a nawet stołowanie się w restauracjach. Gdy para zapowiedziała, że nie zamierza gotować na wakacjach, teściowa i tak stawiała na swoim. Dostawało się też synowi, któremu kobieta zarzucała rzekomą słabość do alkoholu. Co więcej, pojawiły się też sprzeczki między nią a jej mężem, co nie przekładało się na sprzyjającą atmosferę całego wyjazdu. Czarę goryczy przelała jednak “scena plażowa”. Teściowa miała niemały problem ze strojem kąpielowym Renaty. Wtedy też para postanowiła szybciej zakończyć swoje wakacje.

Dzisiaj grzeje: 1. Skandaliczne i oburzające zachowanie w karczmie w Zakopanem. Aż się wierzyć nie chce, okropne
2. Wybory prezydenckie 2020. Czym są wyniki exit poll?

– To były najzwyklejsze bikini, a teściowa stwierdziła, że wstydzi się siedzieć na leżaku obok mnie i takim ubiorem okazuję jej brak szacunku. Innego zdania był teść. Stwierdził, że to normalny, ładnym kostium kąpielowy. Jego słowa rozpętały prawdziwą burzę [...] To był 6. dzień urlopu [...] Nigdy więcej nie powtórzymy wakacji z rodzicami. Chcieliśmy odpocząć, a było wręcz odwrotnie - opowiada z żalem pani Renata.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mariusz Pudzianowski zadziwił wszystkich kibiców w dniu wyborów. Przypomniał Polaka, którego wielbiły tysiące
  2. Jest fatalnie. Marian Opania znalazł się w tragicznej sytuacji
  3. Tysiące Polaków dostanie bilety 80% taniej. Już pewne, można rezerwować
  4. Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestety
  5. Cejrowski posunie się do ostateczności. Powiedział wszystko, stracił cierpliwość do rządu
  6. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł